איברהימוביץ' יהיה השחקן העשיר בעולם?

דיווח באנגליה: מנצ'סטר סיטי מוכנה לשלם לחלוץ ברצלונה זלטאן איברהימוביץ' חצי מיליון פאונד בשבוע ובכך להפוך את השבדי לשחקן הכדורגל המקבל את השכר הגבוה בעולם. יתכן ורוביניו יעשה את הדרך לברצלונה כחלק מהעסקה

יום שישי 13 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 למרות שהליגה האנגלית נפתחת בשבת הקרובה, במנצ'סטר סיטי עדיין מחפשים את המלפפון החם של הקיץ. הפעם על הכוונת של המיליארדרים ממנצ'סטר נמצא חלוץ ברצלונה זלאטן איברהימוביץ', אותו רוצים בסיטי להפוך לשחקן בעל המשכורת הגבוהה בעולם.

על פי דיווחים באנגליה, הסיטיסנז הציעו לחלוץ השבדי שכר של לא פחות מחצי מיליון פאונד לשבוע, זאת אומרת 24 מיליון פאונד לעונה. בסך הכל, אברהימוביץ' אמור להרוויח 96 מיליון פאונד ב-4 עונות על פי הצעת הסיטי.

איברהימוביץ', שמרוויח בברצלונה כ-11 מיליון יורו לעונה, לא הצליח להותיר חותם בקאמפ נואו בעונה שעברה, לאחר שהגיע מאינטר בעסקה שכללה כ-50 מיליון יורו ומעבר הפוך של סמואל אטו מברצלונה לאינטר. מצבו בקבוצה הקטאלונית הסתבך עוד יותר הקיץ, עם החתמתו של חלוץ נבחרת ספרד דויד וייה.

במידה ואיברהימוביץ' יעבור לסיטי, הוא יחזור לשתף פעולה עם רוברטו מאנצ'יני, שאימן אותו בעבר באינטר.

במסגרת העסקה בין מנצ'סטר סיטי לברצלונה, עשויה ברצלונה לקבל את החלוץ הברזילאי של הסיטי רוביניו, אותו גווארדיולה מאוד רוצה לראות בקבוצה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק