חיים לוי יאמן עם סואן את סכנין

חיים לוי, שמחזיק בתעודת פרו, יאמן את בני סכנין החל מתחילת השבוע הבא ביחד עם עבאס סואן. סואן ידריך את בני סכנין מחר במשחק גביע הטוטו מול מכבי נתניה

יום שישי 13 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
חיים לוי, מאמן הכדורגל שבשנים האחרונות אימן בעיקר בליגות המשנה, יהיה החל מיום ראשון הקרוב מאמנה הרשמי של קבוצת בני סכנין. 

ראשי בני סכנין סיכמו עם לוי על כך שהא יצטרף לצוות המקצועי של הקבוצה כבר בתחילת השבוע הבא וישמש כמאמן הראשי במועדון. חיים לוי יעבוד ביחד עם מי שהיה עוזר המאמן של יובל נעים שפוטר השבוע, עבאס סואן.

בבני סכנין היו שמחים אם עבאס סואן היה יכול להמשיך כמאמן הראשי ולהמשיך לעבוד לבד על הקווים, אולם שחקן העבר אינו מחזיק בתעודת פרו ואינו רשאי להדריך את הקבוצה במשחקי הקבוצה. חיים לוי, המחזיק בתעודת פרו, נמצא כמתאים ביותר לתפקיד.

כזכור, השבוע פוטר מהמועדון יובל נעים, שהחליף בסיום העונה הקודמת את מרקו בלבול שעזב בעקבות בעיות אישיות. 

בשנים האחרונות נרשמו מספר מקרים בהם מונה מאמן לעבוד בקבוצה מאחר והיא לא הצליחה למצוא מאמן עם תעודת פרו. כך היה בשנתיים האחרונות במכבי ת"א ובבית"ר ירושלים, שם אימנו אבי נמני ודוד אמסלם בפועל אולם בדפי המשחק הרשמיים של ההתאחדות נרשמו מאמנים שונים.

חיים לוי אימן בשנים האחרונות בין היתר את עירוני רמת השרון ומכבי כפר קנא. כאמור, הוא יחל את עבודתו כבר ביום ראשון. את בני סכנין ידריך מחר במשחק גביע הטוטו מול מכבי נתניה עוזר המאמן, עבאס סואן.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק