4

גברי: תחזירו אותי ואת מאיר שמיר

ליו"ר ההתאחדות לכדורגל לשעבר, שהיה גם יו"ר הפועל פ"ת, יש בקשה מאוהדי הקבוצה: "תאפשרו לי ולמאיר שמיר!לנהל את המועדון. שגיא שמיר יהיה מנהל הקבוצה וגיא לוי יהיה המאמן הראשי. נחזיר את הקבוצה לימיה הגדולים"

שבת 22 ינואר 2011
אסף בילגורי
גברי לוי מודאג כמו רבים אחרים ממצבה העגום של הפועל פתח-תקווה. לוי ניהל את המועדון לפני עידן מאיר שמיר, בחלק הראשון של שנות התשעים, עד שהפך ליו"ר ההתאחדות לכדורגל בישראל ומאז נותߨ אוהד הקבוצה.

בימים האחרונים פנה גברי לוי אל אוהדי הפועל פ"ת והעלה בפניהם את הרעיון לשיקום הקבוצה, שבשנות התשעים הייתה חברה קבועה לצמרת ליגת העל. אלא שספק רב אם אוהדי הפועל פ"ת יתמכו ברעיון של לוי, מאחר והוא מעוניין שߞי שיציל את המועדון יהיה לא אחר מאשר מאיר שמיר. 

לוי פנה לפני מספר ימים אל ראשי אתר האוהדים "Real Blue", ובפנייתו לבעלי האתר, ניסים קלדרון, העלה לוי את ההצעה הבאה: גברי לוי יחזור כיו"ר המועדון וכבעלים והאיש שישקיע את הۛסף על-פי הצעתו של לוי הוא מאיר שמיר. גברי לוי אף הציע ששחקן העבר של המועדון, גיא שמיר, בנו של מאיר, יהיה מנהל הקבוצה ולמעשה מנהל המועדון. עוד מציע לוי שגיא לוי, בנו של גברי, לשעבר שחקן ומאמן הפועל פ"ת, יעמוד בראש הצוות המקצועי.

גברי לוי ӛתב לאוהדים כי מאיר שמיר היה ונשאר אוהד הקבוצה והוא מזכיר את העובדה שבתקופתו של מאיר שמיר היה המועדון חלק מהצמרת הגבוהה בכדורגל הישראלי. לוי מציין ששמיר פגוע מהאוהדים, אך משוכנע כי ניתן לגרום למאיר שמור לחזור ולהשקיע כספים לטובת הפועל פ"ת.

כידוע, מרבית אוהדי הפועל פ"ת מתנגדים לחלוטין לחזרתו של מאיר שמיר, לאחר שהאחרון דאג למכור את שחקניה הבכירים של המועדונים לקבוצות הגדולות בישראל. אוהדים טוענים כי מאיר שמיר ממשיך לפעול מאחורי הקלעים בהפועל פ"ת.

חשוב לציין כי מקורביו ۩ל שמיר מדגישים כי אין בכוונתו לחזור ולהשקיע כספים בהפועל פ"ת.

לצפייה במכתבו המלא של גברי לוי אל אתר האוהדים "Real Blue" לחצו כאן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק