הרוש חתם לחמש שנים בביתר

המשא ומתן הסתיים בהצלחה. אריאל הרוש חתם למש שנים בבבית"ר ירושלים. הרוש: אין מאושר ממני, החלום שלי תמיד היה לשחק בבית"ר ירושלים

יום ראשון 15 אוגוסט 2010
שלמה חסיד

 מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים והשוער אריאל הרוש חתמו הבוקר במשרדי המועדון על הסכם לחמש עונות נוספות בנוכחות יו"ר בית"ר ירושלים איציק קורנפיין, עו"ד של המועדון רוני מוסזון ואביו של השחקן גבי הרוש. 

השוער שגדל במחלקת הנוער ועלה לקבוצה הבוגרת של בית"ר ירושלים במהלך עונת 2006-2007, הפך בעונה שעברה לשוער הראשון של הקבוצה הבוגרת ואף זומן לסגל הנבחרת הבוגרת של ישראל בתום העונה החולפת.

מבית"ר נמסר: "מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים שמח כי שוער הקבוצה אריאל הרוש שגדל במחלקת הנוער של המועדון יגן על שער הקבוצה בחמש העונות הבאות. אנו רואים באריאל הרוש את שוער העתיד של בית"ר ירושלים ונבחרת ישראל".

אריאל הרוש אמר לאתר הרשמי לאחר החתימה: "אני שמח מאוד שלאחר משא ומתן ארוך חתמתי בקבוצה בה גדלתי. אין מאושר ממני, החלום שלי תמיד היה לשחק בבית"ר ירושלים ואני שמח שגם בחמש העונות הבאות אהיה חלק מהמועדון שבו גדלתי ואותו אני אוהד". 

על השאיפות בעונה הקרובה אמר הרוש לאתר הרשמי: "אחרי שחתמתי על החוזה, עכשיו אצטרך להתרכז רק בכדורגל. אנחנו יוצאים לעונה חדשה עם רעב גדול והמון שאיפות. ברמה הקבוצתית אנחנו נהיה חייבים לסיים במקום טוב יותר מזה שסיימנו בעונה שעברה, אבל יותר חשוב נצטרך לתת לאוהדים את מה שהם רוצים לקבל מאיתנו. ברמה האישית השאיפה שלי היא לתת עונה לא פחות טובה מהעונה שעברה בשביל להוכיח שמה שהיה בעונה שעברה לא היה מקרי. אני מודה לאיציק קורנפיין שעזר לי הרבה, למאמן השוערים משה בן דוד, לסוכן שלי פיני זהבי ולאבא שלי גבי שעזרו לי לסכם לעוד חמש עונות".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק