באיגוד מתכוננים למפגש הדייויס

באיגוד הטניס יצאו במסע שיווקי בתחבורה הציבורית לקראת מפגש גביע הדייויס מול נבחרת אוסטריה. דודי סלע: "מקווה לסיים השנה בטופ 50"

יום ראשון 15 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

הישראלי הבכיר עורך בארץ מחנה אימונים עם שאר חברי הנבחרת ומתכונן לאליפות ארצות הברית. האיגוד יצא בקמפיין בתחבורה הציבורית לקראת המפגש

רוב שחקני הנבחרת ייצאו בסוף השבוע לאליפות ארצות הברית הפתוחה, אחד האתגרים האחרונים לקראת מפגש הדייויס שיתקיים בין ה-16 ל-19 בספטמבר בהיכל נוקיה.

לקראת האליפות, עורכים השבוע דודי סלע, הראל לוי, נועם אוקון ויוני ארליך מחנה אימון עם עמוס מנסדורף- שבסופו ימריאו, כאמור, לארצות הברית.

דודי סלע, שחזר לארץ לאחר הזכייה בטורניר וונקובר, נשמע מרוצה: "למרות שזה היה צ'לנג'ר, כל זכייה נותנת ביטחון שחשוב להמשך הדרך. אני משחק יותר טוב מתחילת השנה ומקווה להציג יכולת גבוהה גם בארצות הברית".

על המטרות להמשך השנה, אמר סלע: "אני מקווה לסיים את השנה בטופ 50. בשנה שעברה כמעט ולא שיחקתי תחרויות בתקופה הזאת כך שאין לי נקודות להגן עליהן, וזאת הזדמנות מצוינת לעלות בדירוג".

חבירתה של הנבחרת יחדיו כבר עכשיו, תהווה את אות הפתיחה לקראת מחנה האימון הרשמי שיתקיים בסמוך למפגש הדייויס. על המפגש, אמר סלע: "אני מקווה שהקהל יגיע בהמוניו, כמו שהיה נגד רוסיה. זה תמיד כיף לשחק בארץ ואני בטוח שהקהל יעזור לנו".

במהלך המפגש ולפניו ישונעו שחקני הנבחרת ברכבי אלפא רומיאו, כפי שנקבע בהסכם החסות שחתם האיגוד עם החברה. גם סלע נשמע מרוצה מההסכם וסיכם: "כיום אני נוסע על אאודי, אבל בשמחה אעבור לאלפא רומיאו. שמעתי עליהם רק דברים טובים".

לקראת הדייויס: איגוד הטניס יצא בקמפיין בתחבורה הציבורית

במסגרת ההכנות למפגש יצא האיגוד כבר אתמול (שבת) בקמפיין חדש. לראשונה, יוכוון הקמפיין לתחבורה הציבורית ויתפרס על 50 אוטובוסי "אגד" בתל אביב, ברעננה, כפר סבא, רחובות וראשון לציון.

הכרזות יופיעו בצידי האוטובוסים ובאחוריהם, ויעוטרו בתמונת נבחרת הדייויס ובכיתוב "ממשיכים עם ההצלחה- בואו נשאיר את הנבחרת בבית העליון".

כזכור, המפגש ייערך בהיכל נוקיה בין ה-16 ל-19 בספטמבר. שני משחקי היחידים ייערכו ביום חמישי, החל מהשעה 13:00. משחק הזוגות יתקיים ביום שישי, ערב יום כיפור, החל מהשעה 11:00 ושני משחקי יחידים נוספים יתקיימו ביום ראשון.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק