תיקו לפ.ס.ז' מול ליל

יריבת מכבי ת"א בליגה האירופית סיימה את משחק החוץ שלה מול ליל בתיקו מאופס. ננה, החלוץ הברזליאי של האורחים יכול היה להכריע את ההתמודדות מספר פעמים. מכבי ערכה אימון שיחרור. מדוניאנין וסטרול צפויים להיות כשירים

יום ראשון 15 אוגוסט 2010
אביחי קרבציק
פריס סן ז'רמן נעלה הערב (ראשון) את המחזור השני בליגה הצרפתית, כאשר חניכיו של אנטוני קורבורה סיימו בתיקו מאופס בחוץ מול ליל, שנחשבת לקבוצה ביתית מובהקת.

החדשות הטובות מבחינת הצהובים הינן בפאן ההתקפי. הפריסאים כמעט ולא סיכנו את שערה של ליל, מלבד מספר מבצעים של כוכב הקבוצה, ננה.

במכבי ת"א יצטרכו לתת דגש לחלוץ המצוין, שהגיע ממונאקו בקיץ האחרון. לננה שליטה נדירה בכדור ובעיטה אימתנית. במשחק עצמו שלטו המקומים מליל שיכלו לכבוש מספר רב של שערים, אלא שאלילית המזל לא הייתה לצידם הערב.

בנוסף לננה, במכבי יהיו חייבים לשים לב לטריו הקטלני בהתקפה של פריס, שמורכב מארדין, חלוץ נבחרת טורקיה, אראו וננה כמובן. מאחוריהם ניצב סינסיון המהיר, קשר נבחרת בנין, שמזכיר במשחק שלו את אוקוצ'ה, שחקן העבר של ניגריה.

במרכז השדה יפגשו חניכיו של יוסי מזרחי את קלוד מקאלאלה הוותיק ובודמר, הרכש הטרי מליון, ששיחק 70 דקות הערב לאחר שחזר מפציעה. 

בחולייה האחורית ניצבים שני בלמים צרפתיים חסונים בדמותם של קאמארה וסאקו, כאשר בעמדות המגנים מכבי תצטרך להסתדר עם כריסטופר ג'אלט, המגן הימני שמרבה לעלות להתקפה, בעוד שמגנה השמאלי, מרקוס מתבלט במשחקו הנוקשה.

בשער מכבי תפגוש את שוער הוותיק, גרגורי קופה שהספיק לעבור מספר מועדונים במהלך הקריירה.

מכבי ערכה אימון שיחרור

במכבי ת"א ממשיכים ללקק את הפצעים מהפסד בדרבי, כאשר מצבת הפצועים שלה עולה מיום ליום. ניבלאדו כאמור בחוץ לחודשיים לפחות, בעוד שקולאטי, באנינג, סטרול ומדוניאנין ערכו אימון קל הערב ובמכבי מקווים שיהיו כשירים.

תמונה.האתר הרשמי של פ.ס.ז'
 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק