מסתמן: לאלה גמר את העונה

חלוצה של הפועל ת"א, שנפצע ביום שבת בבירכו במשחק הדרבי מול מכבי ת"א, קיבל הבוקר את תוצאות בדיקת ה-MRI שאישרו את הרע מכל - החלוץ סובל מקרע ברצועה הצולבת וייעדר לפחות חצי שנה. ייתכן כי סיים את העונה

יום שני 16 אוגוסט 2010
שלמה חסיד

משחק הדרבי בגביע הטוטו ביום שבת בין מכבי להפועל ת"א, גרר עימו מחיר כבד להפועל ת"א, שהתבשרה הבוקר - מהארן לאלה ייעדר כחצי שנה לפחות מהמגרשים.

לאלה, שנפצע בבירכו בדרבי אחרי תיקול חריף של קלמי סבן, עבר אתמול בדיקת MRI שתוצאותיה הגיעו הבוקר ומצאו כי החלוץ סובל מקרע ברצועה הצולבת של בירכו, מה שישבית אותו לתקופה ארוכה מאוד.

לאלה, שהיה אחד משחקניה המצטיינים של הפועל ת"א בעונה שעברה וכבש את שער הניצחון במשחק העונה מול מכבי חיפה, החל גם את העונה הנוכחית מצויין עם שלושער מול זלזניצ'אר במוקדמות ליגת האלופות.

כעת, בהפועל ת"א שייאבקו במהלך השבוע עם זלצבורג על מקום בליגת האלופות, ייאלצו לרכוש חלוץ בנוסף לבן סהר, כדי לעבות את הסגל לקראת המאבקים שמצפים להם בהמשך העונה באירופה. 

כזכור, גם אם הפועל תודח מול זלצבורג, היא תשחק בליגה האירופית, כך שלקבוצה מצפה עונה עמוסה במיוחד. בצל הבשורות הרעות, המריאה הבוקר הקבוצה לזלצבורג, שם תקיים את המשחק הראשון מול רד בול המקומית ביום רביעי.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק