כפס ולוד ניצחו. גילרוביץ' פוטר

לאומית: 1:3 לשחקניו של תומר קשטן על הפועל הרצליה,#0:4 לבני לוד על בית"ר שמשון. שלישייה למוראד אבו ענזה. בעקבות ההפסד, פוטר מאמן בית"ר שמשון, אריק גילרוביץ'

שבת 22 ינואר 2011
שלמה חסיד

  שני משחקים התקיימו היום במסגרת המחזור ה-19 בליגה הלאומית ובהם הושגו שני ניצחונות חוץ. הפועל כפר סבא ניצחה 1:3 את הפועל הרצליה ובני לוד ניצחה 0:4 את שמשון.

 כבר בדקה ה-5 כבש אבי אבינו את הראשון של כפר סבא, אולם ריף מסיקה השווה בדקה ה-29. כעבור 3 דקות כבש אבינו את השני ודידי אונגר חתם את התוצאה בדקה ה-56. המאמן המאושר, תומר קשטן, אמר בסיום: "ניצחנו במגרש קשה קבוצה בייתית מאוד. נקווה להמשיך באותה הדרך".

 במשחק מקביל ניצחה בני לוד את בית"ר שמשון תל אביב 0:4 בשכונת התקווה. מוראד אבו ענזה הבקיע שלישיית שערים. איציק בן סלומון כבש את הרביעי.

 עוד כוכב במשחק היה טל מאיר, ששב להרכב אחרי חודשיים, בישל שני שעۨים ויצא בדקה ה-56. מאיר אמר: "עשינו ניצחון שייתן לנו ביטחון לקראת ההמשך".

אריק גילרוביץ', מאמן בית"ר שמשון תל אביב, פוטר ממשרתו אחרי התבוסה הבייתית 0:4 לבני לוד. 

גילרוביץ' התבשר על ידי ההנהלה כי בגלל חוסר שביߢות רצון מתפקוד הקבוצה הוא נאלץ לשלם את המחיר. יו"ר הקבוצה, שמעון שלוש, אמר: "הקבוצה לא נראיתה טוב והיינו חייבים לזעזע את המערכת. אי אפשר לוותר על שחקנים אז נפרדנו מאריק". שי בללי, מנכ"ל הקבוצה אמר: &quͯt;זה עצוב להיפרד מארק שהוא מאמן מקצען. אנחנו מאחלים לו המון בהצלחה ומודים לו על עבודתו הרבה בקבוצה".

גילרוביץ' הגיע לשמשון בשלהי העונה שעברה במקום לופא קדוש, וסייע לה להישאר בליגה

 

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק