המשלחת המצליחה בכל הזמנים

יו"ר איגוד השייט, נעם צבי, החמיא למשלחת הישראלית שערכה היום את קבלת הפנים אחרי שחזרה עם 2 מדליות. גל נבו, שזכה בארד ב-400 מ' מעורב: "שמח שעמדתי בציפיות"

יום שני 16 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
המשלחת הישראלית בשחייה חזרה מבודפשט, שם נערכה אליפות אירופה, והתקבלה היום בצהריים בקבלת פנים חגיגית אחרי שחזרה עם 2 מדליות ארד של גיא ברנע וגל נבו.

שני השחיינים זכו בהחמאה על סך 5,000 שקלים כל אחד, כשיו"ר איגוד השייט, נעם צבי, אף דאג להוסיף שהשניים הצליחו לרשום הישג שכזה למרות שהם אינם בכושר שיא. היו"ר הוסיף: "שני השחיינים לא נמצאים בשיא הכושר וחזרו עם מדליה, זה מעיד על הפוטנציאל הגדול שלהם. המקבץ שעשינו הופך את המשלחת הזו למצליחה ביותר של ישראל בשחייה בכל הזמנים".

גל נבו, זוכה במדליית הארד ב-400 מטרים מעורב אמר: "ידעתי שמצפים ממני ואני שמח שעמדתי בציפיות. זו התחרות הראשונה שהגעתי אליה עם מטרה ברורה לסיים בשלישייה הראשונה ולא כדי לסיים עם תוצאה מכובדת או עם שיא אישי. רואים את העבודה שמושקעת בנבחרת".

גם זוכה מדליית הארד ב-50 מטרים גב, גיא ברנע היה בין החוגגים: "לא הגעתי ב-100 אחוז כושר לתחרות וראינו את זה ב-100 מ' גב. זו הייתה התחלה מאכזבת, הייתי רחוק מהשיא שלי. תכננתי עם המאמן שלי איך מסיימים את התחרות על הצד הטוב ביותר ואני מודה שעשיתי את זה יותר טוב משתכננתי. התמיכה של הנבחרת אפשרה לי לעשות את זה ולזכות במדליה, הם אפשרו לי לחייך ולשחות מהר". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק