אם יתמקדו בי ננצח 20 הפרש

נבחרת ישראל ערכה את האימון המסכם בהיכל "נוקיה" לקראת המפגש מול איטליה ועמרי כספי מזהיר את האיטלקים. אריק שיבק: "אנו נכנסים לחצי השני של הקמפיין, מקווים שהוא יהיה טוב לפחות כמו הראשון"

יום שלישי 17 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
נבחרת ישראל ערכה אמש את האימון המסכם בהיכל "נוקיה", לקראת המשחק הערב מול הנבחרת האיטלקית במסגרת מוקדמות היורובאסקט (19:30, שידור ישיר בערוץ 11 וכן בערוץ ה-HD). כל הכרטיסים שהוצאו למכירה אזלו והיכל צפוי להיות מלא.

אחרי הניצחון ביום שבת האחרון מול מונטנגרו, 73:77, נבחרתם של שיבק, שמיר וקטש תנסה להשיג ניצחון רביעי בחמישה משחקים ושלישי מול הקהל הישראלי בהיכל. אריק שיבק אמר באימון: "אנו נכנסים לחצ השני של הקמפיין. אנחנו מקווים שהחצי השני יהיה טוב לפחות כמו הראשון. הסיטואציה בבתים האחרים גרמה לנו לדעת להסתכל גם ימינה ושמאלה ולעקוב אחר תוצאות אחרות. צפיתי במשחק של איטליה מול מונטנגרו והם שיחקו מצוין. ראינו וידאו, התכוננו טקטית ואנחנו מוכנים לתרחישים האפשריים".

סימונה פיאנג'יאני, מאמן נבחרת איטליה כבר הצהיר כי נבחרתו איבדה את הסיכוי להעפיל אבל שיבק נזהר ואמר: "לא צריך להרדים אותי, יש עוד ארבעה משחקים והכל פתוח". כידוע, לאליפות אירופה שתיערך בקיץ הבא מעפילות כל הנבחרות שמסיימות בראשות כל בית, ואליהן מצטרפות 2 הסגניות הטובות ביותר.

עמרי כספי, שהצטיין מול מונטנגרו עם 30 נקודות הוסיף: "אם הם יתמקדו רק בי אנחנו ננצח אותם ב-20 נקודות הפרש מבלי שהכדור יעבור דרכי. אין לי בעיה לקלוע נקודה או בכלל לא אם נעלה לאליפות אירופה. עשינו עד היום עבודה טובה כשהיה עלינו לחץ ומחר זה יכול רק לעזור. הם נבחרת מצוינת, יהיה משחק קשה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק