היכולת חלשה? המחירים יורדים

היכולת החלשה של ווסטהאם מול אסטון וילה במחזור הפתיחה, מדאיגה את ראשי ווסטהאם, שחוששים מיציעים ריקים באפטון פארק והחליטו לצאת במבצע: 6 פאונד לכרטיס עבור שני משחקי הבית הראשונים של הקבוצה

יום שלישי 17 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 היכולת החלשה מאוד של ווסטהאם במחזור הפתיחה מול אסטון וילה (0:3 לוילה) הדליקה נורות אדומות אצל ראשי המועדון, שנחושים למלא את אפטון פארק במשחק הביתי הראשון של גרנט כמנג'ר "הפטישים" במחזור הקרוב מול  בולטון.

בעלי ווסטהאם הבינו שהיכולת החלשה מול אסטון וילה, לא תמשוך צופים למגרש והחליטו לצאת במבצע שיווקי והוזלת כרטיסים משמעותית. במסגרת המבצע, אוהדי ווסטהאם יוכלו לרכוש כרטיסים לשני משחקי הבית הבאים של הקבוצה מול בולטון בליגה ומול אוקספורד בגביע הליגה, תמורת 6 פאונד בלבד.

בחישוב מהיר, אוהדי ווסטהאם יוכלו לצפות בשני משחקי הבית הראשונים של ווסטהאם תמורת סכום שאותו מרוויח יא יא טורה, שחקנה של מנצ'סטר סיטי בפרק זמן של 20 שניות.

דייויד סאליבן, אחד מבעלי המועדון החדשים אמר היום: "המחיר הזה הוא הכי נמוך למשחק בית של ווסטהאם בעשור האחרון. אנחנו צריכים לתאם את זה עם ראשי אוקספורד, אבל בכל מקרה אנחנו לוקחים מאוד ברצינות את מפעל גביע הליגה ומקווים שיבוא הרבה קהל".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק