החלום זה לשחק בליגת האלופות

הפועל ת"א השלימה את ההכנות לקראת משחק מוקדמות ליגת האלופות מול זלצבורג. איתי שכטר הוסיף: "נעשה הכל כדי לעבור". המאמן סטיבנס התבדח ואמר: "אני חושש מהכל, רועד מהפועל ת"א"

יום שלישי 17 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
לאחר שסיימו את ההכנות לקראת משחק מוקדמות ליגת האלופות (רביעי, 21:45) ערכו רד-בול זלצבורג והפועל תל-אביב, את האימונים המסכמים וכן את מסיבות העיתונאים הרשמיות. את הפועל ת"א ייצגו אלי גוטמן ואיתי שכטר, בעוד מסיבת העיתונאים של זלצבורג נערכה בהשתתפות המאמן, הוב סטיבנס ושחקן הקבוצה, פרנקי שימר.

במסיבת העיתונאים של הפועל תל-אביב אמר המאמן, אלי גוטמן: "אנחנו מאוד גאים בהשיגים שלנו אבל לא מסתפקים בכך. אנחנו ידועים בדיוק מי היריבה שמולנו, זו קבוצה טובה עם יכולות אישיות. מדובר בקבוצה מאומנת מאוד ולה מאמן מצויין. אנחנו נצטרך להיות במיטבנו".

כמו המאמן האוסטרי שדיבר רבות על המשחק בעונה שעברה מול מכבי חיפה, גם גוטמן התייחס בקצרה: "אין קשר בין המשחק שייערך מחר לבין מה שהיה לזלצבורג עם מכבי חיפה. אנחנו נצטרך להביא את היכולות ההתקפיות שלנו, להיות ממושמעים טקטית ולהשגיח על שחקנים מסוימים אצל היריבה".

חלוץ הקבוצה שלא כבש זה זמן רב, איתי שכטר אמר: "החלום הוא לשחק בצ'מפיונז. יש לנו יריבה קשה מאוד לעבור אבל נעשה את הכל כדי להצליח. בכדורגל לא מתעסקים במה שהיה אז, זלצבורג טובה הרבה יותר העונה. האחוזים הם 50-50".

הקבוצה האוסטרית נראית רגועה במיוחד לקראת המשחק הפועל ת"א ונרשמו במהלך מסיבת העיתונאים חיוכים רבים. הוב סטיבנס פתח ואמר: "האימון המסכם שלנו היה טוב מאוד. צריך להאמין בעצמך לקראת משחק כמו שיערך מחר. אנחנו קבוצה מגובשת מאוד, אנחנו טובים יותר ממה שהיינו בשנה שעברה מול מכבי חיפה".

סטיבנס המשיך בהשוואה בין זלצבורג של העונה שעברה ושל העונה, והוסיף לגבי היריבה האדומה: "יש לנו קבוצה אחרת לגמרי מהשנה שעברה, יש לנו את הכלים לעבור את הפועל. הדומיננטיות של מכבי חיפה בעונה שעברה עוזרת לנו בהכנות לקראת הפועל. אסור לפחד אבל גם לא להיות יותר מדי אופטימי, הפועל ת"א קבוצה חזקה מאוד". בסיום התבדח מעט המאמן כשענה לשאלת העיתונאים הישראלים ממה הוא חושש בעיקר: "אני חושש מהכל, אני ממש רועד מהפועל ת"א".

פרנקי שימר חיזק את דברי מאמנו על הגיבוש וההתקדמות שעברה הקבוצה והוסיף: "בשלב הבתים של הליגה האירופית ספגנו פעמיים בלבד, ההגנה שלנו התקדמה משמעותית מאז המשחק מול חיפה. במשחקים מול חיפה עוד לא היינו מגובשים".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק