רשמית: פאביצ'יביץ' במכבי תא

שחקן ההגנה המונטנגרי קיבל את טופס השחרור הבינלאומי וחתם על חוזה לשנה עם אופציה לשנתיים נוספות. השחקן קיבל את החולצה מספר 17

יום רביעי 18 אוגוסט 2010
ארז דיקפלד, שליח TELESPORT לפאריס

 מכבי ת"א השלימה את העברתו של סאבו פאביצ'יביץ' לאחר שבשעות הבוקר הגיע טופס השחרור הבינ"ל מההתאחדות היוונית. שחקן ההגנה המונטנגרי שעבר מקבוצת קאבאלה ושיחק בעבר במדי אנרגי קוטבוס בבונדסליגה עבר בהצלחה את הבדיקות הרפואיות וחתם על חוזה לשנה עם אופציה לשנתיים נוספות. פאביצ'יביץ' שקיבל את החולצה מספר 17 צורף באופן רישמי לסגל הקבוצה ויוכל לשחק במסגרת האירופית ובליגה.

כזכור, הפציעות של ניבאלדו בדרבי והמתיחה החזקה ממנה סובל אבי סטרול, ממש לקראת המשחקים החשובים מול פאריס סן ז'רמן ופתיחתה של ליגת העל, הכניסו את מכבי ת"א ללחץ גדול וגרמו למנג'ר אבי נמני וקברניטי הקבוצה להתחיל בחיפושים אחרי שחקן הגנה שימלא את החלל.

אחרי שעלו כבר האופציות להחזרתו של ליאור ז'אן ולהחתמתו של יא יא פטי מסכנין, החליטה מכבי ת"א ללכת על סאבו פאביצ'ביץ', בלמה המונטנגרי של קבאלה היוונית ונבחרת מונטנגרו. פאביצ'ביץ, כבר היה על סף חתימה במכבי בעונה שעברה אך ברגע האחרון הוא החליט לעבור ליוון.

במכבי תל-אביב הצהירו לאחר הדרבי כי הם מתכוונים לרכוש אך ורק שחקן שעבר מחנה אימונים, אחד שיגיע לישראל בכושר משחק מלא. בעקבות זאת נראה כי הבלם ממונטנגרו עשוי לפתוח כבר ביום חמישי הקרוב בפארק דה פראנס ושלושה ימים אחר כך בבלומפילד, בפתיחת ליגת העל מול מכבי חיפה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק