ווז'ניאקי עלתה, גם פדרר

אליפות אוסטרליה: קרולין ווז'ניאקי, הדנית המדורגת 1 בעולם הזיעה מול סקיאבונה אך ניצחה אותה 3:6,3:6,6:3. רוג'ר פדרר, המדורג שני ניצה את בן ארצו ווארינקה 1:6,3:6,3:6 ועלה גם הוא

יום שלישי 25 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
 אליפות אוסטרליהȠהפתוחה נכנסת לשלביה המכריעים והלילה עשו שניים מהפייבוריטים לזכיה בנשים ובגברים ניצחונות חשובים מאוד. רוג'ר פדרר, השוויצרי המדורג 2 בטורניר, לא התקשה לנצח את בן ארצו סטניסלאס ווארינקה 1:6, 3:6, 3:6 והעפיל לחצי הגמר, בו יפגוש את המנצח במשחק שייערך מאוחר יותӨ בין נובאק דיוקוביץ לתומאס ברדיץ'.

פדרר, לא התקשה מול בן ארצו השוויצרי ואת המערכה הראשונה הוא ניצח בתוך פחות משעה. בשתי המערכות הבאות פדרר כבר נתן יותר כבוד ליריבו השוויצרי, אך שוב ניצח בלי בעיות מיוחדות ועלה לפיינל 4 של הטורניר.

Ċבגיזרת הנשים, קרולין ווז'ניאקי הדנית המדורגת 1 בעולם ובטורניר, התקשתה הרבה יותר מול פרנצ'סקה סקיאבונה הלוחמת, אך הצליחה לנצח אותה 3:6,3:6,6:3 במשחק שארך כמעט שלוש שעות.

סקיאבונה, שבסיבוב הקודם קיימה מלחמת התשה מול קוזנצובה וניצחה אותה באӗד המשחקים הארוכים בתולדות הטניס הנשי, נתנה פייט גם לדנית והדהימה אותה עם ניצחון 3:6 במערכה הראשונה. אולם, הדנית לא נבהלה וחזרה עם ניצחון זהה בשתי המערכות הבאות כדי להתקדם לשלב הבא. 

בשלב הבא תחכה לווז'ניאקי הדנית, הסינית נה לי שגברה במשחۧ שלה בלי שום בעיות על פטקוביץ' הגרמניה 2:6 ו-4:6.

תגובות

טלספורט בפייסבוק