בני השרון החתימה את קורטני פורטסון

פורטסון הוא בוגר מכללת ארקנסו שם שיחק בשנתיים האחרונות כאשר כבר בעונתו הראשונה בארקנסו השאיר חותם גדול והיה לאחד הרכזים הטובים והדומיננטיים במכללות

יום רביעי 18 אוגוסט 2010
שלמה חסיד

 אשת טורס בני השרון הודיע היום על החתמתו של קורטני פורטסון (גארד, 180, בן 22) לעונה + אופציה לעונה נוספת.

 פורטסון הוא בוגר מכללת ארקנסו שם שיחק בשנתיים האחרונות כאשר כבר בעונתו הראשונה בארקנסו השאיר חותם גדול והיה לאחד הרכזים הטובים והדומיננטיים במכללות כבר בעונתו הראשונה. הוא סיים את העונה עם ממוצעים של 14.8 נק', 5.5 ריב', 5.9 אס' ו1.1 חטיפות בממוצע למשחק ונבחר לחמישיית שחקני השנה הראשונה בקונפרס החזק של הSEC.

 גם בעונתו השנייה בארקנסו, פורטסון המשיך להיות אחד מהרכזים הטובים והדומיננטיים במכללות. הוא שיפר את ממוצעיו מהשנה הקודמת כשהוא מעמיד ממוצעים של 17.9 נק', 5.2 ריב' ו5.7 אס' ו1.4 חטיפות בממוצע למשחק כשבסיומה הוא נבחר לחמישיה השנייה של קונפרס הSEC ביחד עם שחקנה של מכבי ת"א בעונה הקרובה מיקאיל טורנס.

 בסיום עונתו השנייה בארקנסו ועקב גילו המבוגר יחסית לשחקנים בשנה שנייה החליט פורטסון לצאת לדראפט ולהעמיד את עצמו לבחירה מוקדמת אבל משלא הצליח להיבחר בדראפט פנה לאופציה האירופית והיום כאמור חתם על חוזה לעונה + אופציה לשנה נוספת בבני השרון שתיהיה התחנה האירופית הראשונה שלו בדומה לרון סטיל בשנה שעברה שכמו פורטסון גם הגיע מהSEC ישירות לבני השרון.

מדובר ברכז חזק, פיזי ואגרסיבי, אתלט מצוין עם חדירה טובה מאד ויכולת מסירה נהדרת, אם כי לפעמים גם יכול להיות מעט מפוזר ולאבד כדורים. שחקן שמשחק עם המון אנרגיות והתלהבות במשחקו ושלמרות גובהו עוזר מאד גם בריבאונד ונחשב שחקן הגנה טוב מאד. 

צילום: GETTYIMAGES 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק