3 המלצות למשחקי ה-WINNER

הערב יערכו משחקי מוקדמות הילגה האירופאית ואנו מעניקים שלוש המלצות למשחקי היום ב-WINNER על משחקים שווים להימור

יום חמישי 19 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

סיביר - איינדהובן - 2 (יחס 1.50)

סיביר היא העולה החדשה לליגה הראשונה ברוסיה, היא מגיעה למשחקי הליגה האירופית אחרי שהפסידה בגמר הגביע בעונה שעברה לאלופה. בסיבוב הקודם היא הדיחה את אפולון עם ניצחון ביתי 1-0 והפסד 2-1 בחוץ. היא תארח היום את אינדהובן שפתחה בסערה את הליגה בהולנד עם שניניצחונות רצופים 3-1 בחוץ על הירנביין ו-6:0 על דה גראפשחאפ בבית. סיביר אחרונה כרגע בליגה הרוסית, היא חלשה יותר מאידנהובן ולדעתי ההולנדים ינצחו במשחק החוץ הזה.

באטה בוריסוב - מאריטימו - X (יחס 2.90)

באטה מדיחה בסיבוב המוקדם את אף.אייג' האיסלנדית בליגת האלופות ולאחר מכן מודחת בידי פ.צ. קופנהאגן הדנית ובכך היא מגיעה למשחקי הליגה האירופית. היא תארח היום את מאריטימו מפורטוגל שהדיחה בסיבוב הראשון את ספורטינג פינגל האירית ולאחר מכן את באנגור סיטי בקלות עם 10-3 בסיכום. מאריטימו פתחה את העונה בפורטוגל עם הפסד 1-0 בבית לויטוריה, באטה במקום הראשון אחרי 20 מחזורים בליגה הבלארוסית. הקבוצות מלבארוס משחקות טוב במשחקי הבית שלה ולמרות שמאריטימו טובה יותר בסיכום הכולל, להערכתי באטה תקשה עליה מאוד. אני מסמן כאן X עם נטייה קלה ל-1.

סלובן ברטיסלבה - שטוטגרט - X (יחס 3.15)

סלובן הסלובקית הדיחה בסיבוב הקודם את זבדה החלשה ובליגה הסלובקית היא במקום השלישי אחרי חמישה מחזורים כשהיא מפסידה במחזור האחרון 1-0 בניטרה. שטוטגרט מהצד השני טרם פתחה את המשחקים שלה בליגה הגרמנית כשבליגה האירופית היא כבר הספיקה להדיח את מולדה הנורבגית עם 3-2 בחוץ ו-2:2 בבית. במשחק גביע לפני מספר ימים ניצחה שטוטגרט את באבלסברג מליגה גרמנית נמוכה. שטוטגרט טובה יותר מברטיסלבה אך לדעתי במשחק הזה תיתכן לנו הפתעה קלה. סלובן קבוצה חזקה, בבית היא משחקת טוב ויש סיכוי לא רע שהיא תרד מהמשחק הזה עם תיקו שישאיר לה סיכוי קלוש מאוד. אני מסמן כאן X.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק