0

ברודי נבחר להיכל התהילה

גדחל שחקני הכדורסל הישראלים בכל הזמנים והשחקן האגדי של מכבי ת"א, טל ברודי נבחר להיכל התהילה של הספורטאים היהודיים שממוקם בניו יורק. שמעון מזרחי: "מברכים אותו על כך. מגיע לו"

יום רביעי 26 ינואר 2011
שלמה חסיד

הישג נפלא לגדול שחקני הכדורסל הישראלים בכל הזמנים, טל ברודי. שחקנה לשעבר של מכבי תל אביב נבחר להיכל התהילה הרישמי והיוקרתי של הספורטאים היהודים הממוקם בלונג איילנד אשר בניו יורק.

כידוע, ברודי החל את דרכו כרכז באונ' אילנוי ולאחר מכן נבחר במקום ה-13 על ידי הבוליטמור בולטס מהליגה הטובה בעולם. ברודי החליט לא להגיע לNBA והצטרף למכבייה המסורתית ומאז הצטרף למכבי תל אביב.

ברודי זכור לכולם מהפתגם המפורסם והידוע: "אנחנו במפה ואנחנו נשארים במפה, לא רק בספורט ובהכל. ברודי העניק למכבי תל אביב את גביע אירופה לאלופות בשנת 1977. ברודי שיחק במכבי ת"א כ-11 שנה והיה שחקן בולט ומצויין.

גם לאחר הפרישה ברודי המשיך להתעסק בספורט והפך לחבר דירקטוריון במכבי תל אביב ומשמש כיו"ר ארגון ה'רוח הישראלית', מטעם הסוכנות היהודית.

יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי אמר: "אנחנו מברכים את טל על הבחירה הנהדרת. טל הוא איש ששם אותנו על המפה ושמר אותנו על המפה. נזכור אותו תמיד ולעד". 

תמߕנה באדיבות: לשכת העיתונות הממשלתית

תגובות

טלספורט בפייסבוק