6 המלצות WINNER למשחקי היום

משחק הפתיחה בבונדסליגה, משחקי הליגה הלאומית, משחקי הליגה הגרמנית השניה, הליגה הרוסית והליגה הבלגית במסגרת המלצות משחקי ה-WINNER שלנו ליום שישי

יום שישי 20 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

 גרמנית שניה:

אאכן - אוניון ברלין - 2 (יחס 2.90)

אאכן סיימה את העונה שעברה במקום ה-13 בטבלה והיא תארח היום את אוניון ברלין שסיימה במקום ה-12 בטבלה. ברלין ניצחה בעונה שעברה באאכן בתוצאה 4:1 כשבסיבוב השני נפרדו השתיים בתיקו מאופס. ברלין נפרדה בקיץ משני שחקנים בלבד כשהיא מחתימה חמישה שחקנים. שניים מהגם גרמנים, אחד מהם הוא שוערה של דורטמונד בעונה שעברה, בנוסף אליו החתימה הקבוצה גם את מאדוני האלג'יראי ששיחק בקלרמונט הצרפתית בעונה שעברה, את ההולנדי קולק מויטסה ואת הטורקי סאברן ששיחק בדרזדן בעונה שעברה. אאכן מהצד השני נפרדה בסך הכל מהמגן של פולאנז שעבר.. לאוניון ברלין, מהצד השני היא מחתימה את הטורקי ארסלן ששיחק בקבוצת המשנה של המבורג בעונה שעברה, את אויאמה האסטוני ששיחק בדרבי קאונטי בעונה שעברה. ברלין קבוצה טובה יותר מאאכן, היא לא השתנתה יותר מדי מהעונה שעברה והיא אפילו התחזקה מעט. המועצה נתנה כאן עדיפות לאאכן, אך לדעתי ברלין תהיה זו שתפתח את העונה טוב יותר. אני מסמן כאן 2.

גרמנית ראשונה:

ביירן מינכן - וולפסבורג - 1 (יחס 1.45)

האלופה ביירן מינכן תארח היום למשחק הפתיחה את האלופה מלפני שנתיים וולפסבורג שסיימה את העונה שעברה רק במקום השמיני בטבלה. ביירן ניצחה בעונה שעברה בשני המפגשים שהיו לה מול וולפסבורג, 3-0 קליל בבית וגם בחוץ היא לא התקשתה עם 3-1. ביירן ניצחה בכל חמשת המשחקים האחרונים שהיו בבית שלה, וולפסבורג ספגה מביירן לא מעט שערים ולמעשה ב-14 משחקי חוץ שלה מול ביירן היא סיימה רק פעם אחת בתיקו והפסידה ב-13. ביירן טובה מוולפסבורג ועם כל השינויים שהיו בשתי הקבוצות, אני מאמין שביירן תעשה את העבודה שלה ותפתח את העונה עם ניצחון חשוב.


ליגה רוסית:

רוסטוב - נאלצ'יק - X (יחס 2.80)

רוסטוב מדורגת במקום החמישי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה ניצחונות רצופים. היא תארח היום את ספרטק נאלצ'יק שמדורגת במקום הרביעי בטבלה כשגם נאלצ'יק בכושר לא רע עם שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים בליגה. רוסטוב העונה משיגה בבית חמישה ניצחונות וארבעה הפסדים, נאלצ'יק בחוץ עם שני ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו וארבעה הפסדים. רוסטוב לא ניצחה בארבע השנים האחרונות את נאל'ציק, בסיבוב הקודם זה נגמר עם 5:2 קליל לנאלצ'יק נאלצ'יק ניצחה רק פעם אחת בשלושת המשחקים שהיו לה ברוסטוב, בנוסף היא הפסידה במשחקי אחד וסיימה במשחק אחד בתיקו. להערכתי נאלצ'יק טובה יותר מרוסטוב אך יתרון הביתיות של לרוסטוב ישפיע על התוצאה כאן. אני מהמר שהמשחק יהיה שקול ולדעתי גם לא יוכרע.


ליגה בלגית:

סט. טרוידן - ס. ליאז - 2 (יחס 1.75)

טרוידן פתחה את העונה הזו עם ניצחון יפה אך הפסידה בשני המשחקים לאחר מכן. היא תפגוש היום את ס. ליאז שאחרי שלושה משחקים היא עם שתי תוצאות תיקו וניצחון אחד. המשחק האחרון בין השתיים בעונה שעברה בטרוידן נסתיים בניצחון של המארחת בתוצאה 2:0. ליאז' ניצחה את טורידן רק פעם אחת בלבד בחמשת הביקורים האחרונים שלה בטרוידן, הניצחון האחרון היה לפני כמעט ארבע שנים. ליאז' טובה יותר, טרוידן אחרי שני הפסדים רצופים ולדעתי ליאז תשיג פה ניצחון חשוב. עם זאת, הייתי מחזק פה ב-X.


ליגה לאומית:

מכבי בת-ים - ס. נס ציונה - 2 (יחס 1.90)

בת ים תפתח את המשחק היום מול נס ציונה ללא שחקנים זרים שלא עברו עדיין בבקרה. בת ים התאמנה בסך הכל שלושה אימונים מאז שהגיע המאמן החדש שלה, דורון ממן. נס ציונה מנגד תגיע למשחק כשגם היא בהרכב מאוד חסר ועם שני משחקים יפים בגביע הטוטו עם שני ניצחונות בית על מ. ב"ש ועל בני לוד. בת ים הפסידה בשני המשחקים שלה לרמת השרון ולבית'ר שמשון ת'א. להערכתי, נס ציונה שנראית טוב יותר מבת ים כרגע, תפתח את הליגה עם ניצחון חוץ.

רמת השרון - הפועל ראשל'צ - X (יחס 2.70)

ראשון לציון תפתח את המשחק מול רמת השרון בהרכב דיי זהה לזה ששיחק בגביע הטוטו, שם ניצחה ראשון לציון בשני משחקי החוץ 4-1 מול מכבי ב'ש ו-4:0 בלוד. ראשון תשחק ללא ג'ורג' קולה המורחק כשרן יצחק חוזר להרכב אחרי פציעה. רמת השרון מהצד השני תשחק בהרכב מלא כולל את סולי צמד שיערוך הופעת בכורה וגם עם קובי חסן. רמת השרון השיגה גם היא שני ניצחונות בגביע הטוטו, 2-0 בבת ים ו-1:0 מול הכח עמידר בחוץ. ראשון נראית טוב יותר מרמת השרון אך לדעתי הסגל של רמת השרון מספיק טוב ומספיק חזק בכדי לשחק בשווה כוחות מול ראשון. ההימור שלי, תוצאת תיקו.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק