תמיר כהן: צריך להמשיך בחיים

30 יום מאז פטירתו өל שחקן העבר אבי כהן ז"ל, נערכה האזכרה בבית הצנחן בר"ג בה ליוו את המשפחה ספורטאים, שחקני עבר והווה, מכרים ומשפחה, הבן תמיר כהן אמר בדמעות: "זה עדיין לא נתפס". דורית כהן: "קשה לי מאוד בלעדיו"

יום רביעי 26 ינואר 2011
שלמה חסיד

עשרות בני משפחה, שחקני כדורגל ומכרים פקדו היום (רביעי) את בית הצנחן ברמת גן לזכרו של אבי כהן ז"ל, ביום השלושים לפטירתו של כדורגלן העבר.

אלמנתו, דורית כהן אמרה באזכרה: "נורא קשה ועצוב לי. קשה לי לתפקד בלעדיו, אני מרגישה שזו לא אני. עברו שלושים יום מאז שהוא נפטר והיה בבית החולים, זה עשה לי טוב, שהיה לי שבוע לאהוב אותו, לפנק אותו ולחבק אותו ולהיות איתו. אני לא מאמינה שאבי שוכב שם בבית הקברות, הייתי שם ואני עדיין לא מӐמינה".

גם תמיר כהן, שחקנה של בולטון האנגלית הגיע לארץ ואמר: "שום דבר לא השתנה. השלושים יום עברו להם כל כך מהר וזה לא נתפס. הרגשות לא השתנו, העצב לא עבר. הכאב והצער יישארו תמיד, אבל אין ברירה. צריך להתמודד ולהמשיך בחיים.̠השתדלתי להיות עסוק כמה שיותר בכדורגל ובמשפחה, שתמכו ועזרו ועודדו. נהיה חזקים כמה שיותר ונמשיך בחיים".

גם שרת הספורט, לימור לבנת נכחה באירוע ואמרה: "אבי הפך לאגדה עוד בחייו. אמרתי עוד בטקס ברמת גן ש ננציח את זכרו ואני מבөרת שנערוך טורניר גדול להנצחתו. טורניר עממי לכולם". 

כזכור, לפני כחודש נפגע אבי כהן ז"ל בתאונת דרכים קטלנית, שבה רכב מסחרי פגע באבי כהן, שרכב באופנוע והעיף אותו למרחק רב. אבי כהן נפגע בגזע המח והרופאים נלחמו על חייו במשך כשבוע ב۞חלקה לטיפול נמרץ ובסוף הלב הכריע ואבי כהן הלך לעולמו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק