בושינסקי לגולדהאר: אני עוזב

יו"ר מכבי ת"א הודיע לבעלים כי בכוונתו לעזוב את הקבוצה במהלך העונה הקרובה: "חש כי זה העיתוי הנכון להתמקד במחויבויותי שאינן קשורות לכדורגל". גולדהאר: "מודה לאביב על שהיה גורם משמעותי בתהליך שהביא אותי לרכישת המועדון"

שבת 21 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
אביב בושינסקי, יו"ר מכבי ת"א, הודיע למיטש גולדהאר על רצונו לעזוב את תפקידו בחודשים הקרובים, במהלך העונה שהחלה זה עתה. בושינסקי, שבסוף שנת 2007 החל לשמש כנציגו של אלכס שניידר במו"מ על רכישת המועדון מידיו של לוני הרציקוביץ', מונה לתפקיד יו"ר בתחילת 2008.

בושינסקי הסביר את שהביא אותו להחלטה לעזוב את המועדון הצהוב: "מאז רכש גולדהאר את מכבי ת"א, הוא החל בהנעת הגלגלים לשיפור והשבחה של כל אספקט במועדון והשקיע סכום לא מבוטל שהעמיד את המועדון בסטנדרטים שלא נראו כמותם. לשמחתי, פעולות אלה התקבלו בהתלהבות שבאה לידי ביטויי באמצעות רכישת מספר אדיר של מנויים עד כה".

"כיום אני מביט בסיפוק על מועדון נטול חובות שנהנה מסגל נוצץ וצוות מקצועי מהטובים שבנמצא ומחלקת נוער מטופחת ומושקעת. אני מאמין שהמועדון בבעלותו של גולדאר ובניהול של אנשי המקצוע במועדון, נמצא כעת בכיוון מבטיח והצלחה לטווח ארוך".

"לפני קצת פחות מ-3 שנים נתבקשתי לסייע בהצלת המועדון בעת שעמד בפני קריסה כלכלית וירידת ליגה לראשונה בתולדותיו. הסתייע בעדי והצלחתי להביא למועדון את אלכס שניידר שנעתר לספק מימון למועדון. לאחר ששניידר מכר את המועדון, פניתי לגולדאר שהסכים לרוכשו ולקחת את כל ההתחייבויות. מיטש פעל לניקוי כל חובות הקבוצה".
 
"בשעה יפה זו של המועדון אני חש כי זה העיתוי הנכון עבורי לשוב ולהתמקד בשאר מחויבויותי שאינן קשורות לכדורגל ולעזוב את המועדון במהלך החודשים הקרובים. וכך גם סיכמתי עם גולדהאר. בטוחני כי אחווה עם הקבוצה והאוהדים רגעים גדולים במהלך העונה".

גולדהאר אמר: "בושינסקי הודיע לי על החלטתו לפרוש בעתיד הקרוב מתפקיד כיו"ר מכבי ת"א על מנת שיוכל לשוב ולהתמקד בפעילויותיו האחרות. אני מבקש להודות לאביב על שהיה גורם משמעותי בתהליך שהביא אותי לרכישת מכבי ת"א וכמו כן להודות לו על תרומתו למועדון ולקידומו ואני מאחל לאביב הרבה הצלחה בפעילויותיו העסקיות". 

"כחבר אישי של אביב אני אסיר תודה על נאמנותו ואומץ ליבו בזמנים טובים ובזמנים קשים. אני בטוח שאביב, שעוד משחר ילדותו היה אוהד של מכבי, ימשיך להיות אוהד נלהב של המועדון גם הרבה אחרי פרישתו".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק