אני טיפש שנתתי לשכטר לשחק

אלי גוטמן אינו מבכה את אובדן 3 הנקודות שנותרו בקרית אליעזר, וכועס על עצמו על ששלח את איתי שכטר לכר הדשא, מה שהוביל לפציעתו של החלוץ ולהיעדרותו הצפויה מהגומלין מול זלצבורג: "לוקח על עצמי את כל האחריות"

שבת 21 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
הפועל תל אביב פתחה את העונה בליגת העל עם הפסד 1:0 להפועל חיפה, אך כל שמטריד את מאמן האלופה אלי גוטמן היא פציעתו של איתי שכטר. המאמן המאוכזב אמר בסיום: "אני כועס על עצמי על שנתתי לשכטר לשחק. הוא בכלל רצה לפתוח את המשחק. אני לוקח על עצמי את כל האחריות". 

"חזרנו לארץ מזלצבורג ביום חמישי בלילה, והיום בחום הזה היינו צריכים לשחק. לפני 10 ימים ביקשתי מההתאחדות לדחות את המשחק הזה. אנחנו מייצגים לא רק את הפועל ת"א אלא גם את ישראל. זלצבורג ביצעו פנייה דומה וקיבלו תשובה חיובית, וזאת על מנת שיוכלו להגיע רעננים לת"א. אצלנו אין עם מי לדבר. אז אני לוקח את האחריות עליי, אני טיפש שנתתי לשכטר לשחק".

המאמן המאושר ניצן שירזי אמר: "לא יכולתי לחלום על פתיחה כזאת. פגשנו את הפועל ת"א בתפר בין שני משחקים בליגת האלופות כשהראש שלהם שם ובצדק, וניצלנו את זה".

"בחודשיים שאני בהפועל חיפה למדתי שיש פה קיצוניות, או סקנדל או פסטיבל. אני מקווה שנדע לקחת את הניצחון הזה בפרופורציות. נשמח כמה שעות ונתחיל להתעסק במשחק הבא. מגיע לשחקנים כל הכבוד על המשחק שלהם נגד הקבוצה הכי טובה בארץ, שתהיה אלופה גם השנה. כואב לי עליהם ואני מקווה שהפצועים שלהם יחלימו, אבל הראש שלי בהפועל חיפה".


גם בבית"ר ירושלים מלקקים את הפצעים אחרי התבוסה 4:1 שנחלו בנתניה. אורי מלמיליאן אמר: "לא לקבלת פנים כזו ציפיתי, אבל דווקא ברגעים כאלו צריך להיות שפויים, לראות מה לא היה טוב. ידעתי שההתחלה תהיה קשה, אבל לא האמנתי שעד כדי כך. החוכמה היא כעת להרים את הראש ולא להוריד אותו". 

"אני יודע איפה היו הטעויות, נתקן אותן", המשיך המאמן ואמר: "תוצאה אחת לא תשנה את קו המחשבה שלי ולא את הסגל הקיים. ניכנס לכושר משחק בקרוב. היום למדנו שאי אפשר לשחק כדורגל בעמידה. היום אנחנו עמדנו ונתניה רצו".

ראובן עטר הוסיף: "יש לי קבוצה טובה, של חבר'ה צעירים חרוצים מאוד. עשינו הכנה טובה מאוד, וזה בא לידי ביטוי היום. עם כל המתחים והלחצים שיש בליגת העל, שחקנים צעירים שמשחקים לראשונה מול בית"ר ירושלים, התפקיד שלי הוא להכין אותם לא רק מבחינה מקצועית אלא גם מבחינה פסיכולוגית, כדי שהיכולת שלהם תבוא לידי ביטוי".

מאור אסור, שכבש שער ובישל שניים נוספים, אמר: "אני שמח שניצחנו את המשחק הראשון. עשינו הכנה מצויינת במהלך כל השבוע. זו פתיחה מצויינת. לשחק אצל ראובן זו ברכה עבור כל שחקן צעיר. העיקר שעשינו את העבודה שלנו כמו שצריך. אני שמח, אבל זה משחק ראשון וצריך להמשיך הלאה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק