הבדיקה קבעה: יצחקי בחוץ לחצי שנה

מכה למכבי ת"א: חלוץ הקבוצה, ברק יצחקי סובב את ברכו והוחלף בדקה ה-26 בבלומפילד במשחק מול מכבי חיפה. בבדיקת MRI שעשה בלילה התברר כי השחקן סובל מקרע ברצועה הצולבת ובמיניסקוס. תקופת ההחלמה: חצי שנה לפחות

יום שני 23 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 במכבי תל אביב השלימו עם ההפסד 1:0 מול מכבי חיפה באיצטדיון בלומפילד, אבל הצרה החדשה נשבה מכיוונו של החלוץ היקר בתולדות המועדון, ברק יצחקי, שנפצע במהלך המחצית הראשונה והוחלף. 

בהמשך הלילה התברר כי יצחקי קרע את הרצועה הצולבת, יאלץ לנוח לפחות חצי שנה, ונראה כי יוכל לחזור לשחק רק לקראת סיום העונה, אם בכלל ישחק העונה. 

החשש הראשוני שהתברר כנכון, היה כי יצחקי קרע את הרצועה הצולבת. אחרי חצות נלקח החלוץ לבדיקות רפואיות ואז התברר חומרת הפציעה היא אכן קשה. בדיקת ה-MRI אישרה כי יצחקי סובל מקרע ברצועה ובמיניסקוס ועל פי הודעת המועדון, יעדר בין חצי שנה לשבעה חודשים.

יש לציין כי אמש, בזמן שיצחקי שותף במשחק מכבי תל אביב שלטה בכדור והייתה מסוכנת יותר ולאחר שיצחקי יצא, מכבי חיפה התחילה ליזום ואף כבשה.

מנג'ר מכבי ת"א, אבי נמני אמר בסיום: "אנחנו מאוד מאוכזבים בתוצאה. שלטנו ב-25 דקות הראשונות שליטה מוחלטת, הגענו למצבים ופיספסנו. הפציעה של ברק יצחקי עירערה אותנו. אנחנו מחמיצים המון, דבר שאסור לקרות לנו. 

נמני הוסיף: "שיש מצבים צריכים להבקיע. האבחנה הראשונית של הרופא היא פציעה לא קלה, כנראה מדובר בקרע ברצועה הצולבת, דבר שישבית את יצחקי תקופה ארוכה".

הבשורה אולי הטובה היחידה למכבי תל אביב בערב עגום זה, ההפסד של פ.ס.ז' 2:1 לבורדו במסגרת הליגה הצרפתית. פ.ס.ז' שאמורה להגיע לארץ כבר בימים הקרובים למשחק הגומלין  ספגה שער הפסד בתוספת הזמן מרגלי סיאני. הורארו כבש לפריזאים.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק