שארלוט תעקוץ גם את הקליפרס?

המלצת WINNER ל- NBA: אחרי 3 ניצחונות חוץ רצופים על סקרמנטו, פיניקס וגולדן סטייט, שארלוט שנמצאת בכושר מצויין מתארחת אצל הקליפרס שחסרה את אחד השחקנים הכי טובים שלה. מי תמצמץ הלילה ראשונה?

שבת 29 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
 אחרי שביצעה קאמבק מרשים במשחק האחרון שלה בגולדן סטייט, שארӜוט פתחה רצף של 6 משחקי חוץ במערב עם 3 ניצחונות חוץ מאוד מרשימים על סקרמנטו, פיניקס וגולדן סטייט. שארלוט, תנסה הלילה להשיג ניצחון חוץ נוסף מול הקליפרס, שנהנית מעונה לא רעה עם גריפין המצויין, אך חסרה את הסקורר הבולט שלה - אריק גורדון.

בעוד ששארۜוט מצטיינת העונה במשחקי החוץ שלה, הקליפרס מצטיינת העונה במשחקי הבית שלה בסטייפלס סנטר וניצחה באולמה שבעה משחקים רצופים מאז ההפסד לאטאלנטה בתחילת ינואר. הקליפרס, חוזרת הביתה הלילה ותנסה להתאושש משני הפסדי חוץ רצופים בטקסס מול דאלאס ויוסטון.

כדә לנצח את שארלוט, שמשופעת בשחקנים טובים כמו די ג'יי אוגוסטין, סטפן ג'קסון וג'ראלד וואלאס, הקליפרס תזדקק לעוד תצוגת שיא של הפורוורד המדהים שלה - בלייק גריפין שקלע בממוצע מעל 35 נקודות בשלושת משחקי הבית האחרונים של הקבוצה הזו. לא יהיה לגריפין קל הלילה מול ג'ߨאלד וואלאס, שנחשב לשומר מצויין.

אנחנו צופים שמשחק הלילה בסטייפלס יהיה צמוד במיוחד לאור העובדה שהקליפרס תחסר שחקן מפתח כמו גורדון. שארלוט מגיעה אחרי ניצחונות חוץ על קבוצות חזקות ובהחלט יש לה את הכלים לתת פייט גם לקליפרס שהיא אינה מאריות הליגה.Ġהפלוס שקיבלה שארלוט מחזק מאוד את ההימור עליה.

משחק 88: ל.א קליפרס - שארלוט בובקאטס (6+). ההימור: 2

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק