המינוי של גרנט לווסטהאם היה מוזר

הפתיחה הרעה של ווסטהאם וגרנט בפרמייר-ליג, הוציאה היום לא מעט עוקץ מהתקשורת האנגלית. סטיבן הווארד, פרשן "הסאן" כותב היום: "גרנט טוען שהמשחק מול בולטון היה מוזר, אחרים יגידו שהמינוי שלו היה מוזר"

יום שני 23 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 למרות שירד ליגה בעונה שעברה עם פורטסמות', אברהם גרנט זכה לשקט יחסי מהתקשורת האנגלית, שנתנה לו הרבה קרדיט על העבודה שעשה במועדון ובמיוחד על העובדה שהצליח להעפיל לגמר הגביע עם מועדון מפורק.

אולם, פתיחת העונה הכושלת, יש לומר של גרנט עם ווסטהאם, קבוצתו החדשה, מוציאה שוב את הערס של הפרשנים והעיתונאים באנגליה, שקוטלים את המאמן הישראלי, שפתח את העונה עם שתי תבוסות לאסטון וילה ובולטון.

סטיבן הווארד, פרשן בכיר בעיתון "הסאן" הלונדוני, יצא היום בביקורת חריפה נגד גרנט בעקבות ההפסד הביתי לבולטון. הווארד אמר: "גרנט תירץ את ההפסד לבולטון וכינה אותו משחק מוזר. אחרים אולי יגידו שהמינוי של גרנט לתפקיד הזה היה מוזר"

הווארד, ביקר בעיקר את ההחלטה של גרנט לתת לקרלטון קול, לבעוט את הפנדל המוחמץ עבור ווסטהאם: "גרנט אומר שהשחקנים היו צריכים להחליט מי יבעט את הפנדל, אבל זו טעות חמורה. 32 אלף אוהדים יודעים שמארק נובל הוא בועט פנדלים מעולה, גם גרנט היה צריך לדעת את זה. זולה (המאמן הקודם) בטוח היה יודע את זה".

למרות הביקורות הקשות, אברהם גרנט עצמו דווקא די מרוצה וטען אחרי ההפסד לבולטון "שווסטהאם שיחקה מצויין כמו קבוצת צמרת" ודיבר על חוסר מזל משווע. אחרי שהפסידה בשני משחקי הפתיחה שלה, לווסטהאם מצפים כעת משחקים סופר קשים מול מנצ'סטר יונייטד, צ'לסי, סטוק וטוטנהאם. אם גרנט לא יצליח להפתיע ולהשיג ניצחון באחד המשחקים האלה, הוא יתחיל להרגיש את הלחץ ואת הכיסא שלו מתנדנד הרבה יותר מהר ממה שהוא האמין וציפה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק