4

צפו באוהדי ליברפול שורפים חולצות של טורס

על פי הדיווחים בתקשורת האנגלית, ביום האחרון של מועד העברות, ליברפול הסכימה למכור את פרננדו טורס תמורת סכום של 50 מיליון פאונד. אוהדי ליברפול שרפו חולצות של טורס

יום שלישי 01 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
על פי הדיווחים̠בכל כלי התקשורת הגדולים באנגליה - פרננדו טורס, חלוץ ליברפול ונבחרת ספרד יעבור היום (שני), המועד האחרון של העברות,  לצ'לסי, במה שיהפוך לעיסקה היקרה בתולדות הכדורגל האנגלי. 

לצפייה באוהדי ליברפול שורפים חולצות של טורס לחץ כאן

לפי הדיווח, ליברפול הסכימה למכור את טורס לצ'לסי תמורת סכום של 50 מיליון פאונד. בליברפול עשו חەשבים וקני דלגליש, המנג'ר החדש של המועדון הגיע למסקנה שעדיף למכור את טורס תמורת הסכום הנכון מאשר להשאיר שחקן לא מרוצה.

כל כלי התקשורת באנגליה מדווחים על העיסקה שנרקמה ותנאיה סוכמו, תוך שהיא חייבת להיחתם עד חצות הליל, אז יסתיים מועד העברותĮ

כזכור, טורס הגיש ביום שישי בקשה רשמית לעזוב את ליברפול ואוהדי הקבוצה כבר השלימו עם עזיבתו של החלוץ. טורס, שפג לאחרונה ביקורות מאוהדי הקבוצה בעקבות הגישה שלו למשחק וחוסר שביעות הרצון המופגן שלו.

מי שייכנס לנעליו של טורס באנפילד יהיה לואיס סוארז, חלוץ אייאקס ונבחרת אורוגוואי שחתם בסוף השבוע בליברפול תמורת סכום של 23 מיליון פאונד. בליברפול לא הסתפקו בכך והצליחו לרכוש לפני תום מועד חלון ההעברות את אנדי קארול מניוקאסל.

תגובות

טלספורט בפייסבוק