נבוא לנצח את זלצבורג

הפועל ת"א תארח את זלצבורג בשלב הפלייאוף של ליגת האלופות. ערן זהבי הוסיף: "חלום של כולנו לשחק בליגת האלופות מאז שהיינו ילדים". אלי גוטמן: "שכטר כח משמעותי, הסיכויים שישחק הם 50-50"

יום שלישי 24 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
עם יתרון מבטיח אחרי הניצחון בשבוע שעבר באוסטריה, 3:2 להפועל ת"א, האדומים מסיימים את ההכנות לקראת משחק הפלייאוף הערב (שלישי, 21:45) מול זלצבורג. 

במסיבת העיתונאים שנערכה אמר אלי גוטמן על החלוץ "איתי שכטר אמר לי שהוא יעשה את הכל על מנת לשחק, הסיכויים כרגע הם 50-50. אני לא יודע אם אתם יודעים, אבל בעיתונים האוסטרים עוסקים בפציעה של איתי. הוא כח משמעותי אצלנו, אם אנחנו נצטרך לדעת להתגבר על החיסרון שלו אנחנו נדע לעשות את זה".

המאמן האדום הוסיף לקראת המשחק שמפריד בין האדומים להעפלה ראשונה לשלב הבתים בליגת האלופות: "הקבוצה עד המשחק מחר תהיה מוכנה. כל שחקן שיעלה למגרש יידע עד הפרט האחרון את התפקיד שלו, גם בהתקפה וגם בהגנה. אנחנו מתכוננים למשחק הזה כמשחק, ללא כל קשר למשחק הקודם. אנחנו נבוא לשחק את המשחק הרגיל שלנו על מנת לנצח"

גוטמן גם אמר בקצרה על ההפסד ביום שבת האחרון בקריית אליעזר להפועל חיפה :"המשחק בשבת בליגת העל שייך להיסטוריה. אנחנו לא מתעסקים בזה יותר". 

אל מסיבת העיתונאים הגיע עם אלי גוטמן קשר הקבוצה שכבש בעונה שעברה ב"טדי" את שער האליפות, ערן זהבי שאמר: "אין חשש מזלצבורג, להפועל ת"א יש מספיק שחקנים טובים שימלאו את המקום וכל מי שיעלה למגרש הכי חשוב שהוא יהיה מחוייב לקבוצה, ייתן 100 אחוז ויעשה את העבודה כמו שצריך. הקבוצתיות תחפה כמו שצריך"

"באוסטריה הרבה שחקנים יכלו לרוץ 90 דקות. המזג אוויר ישפיע, הוא יקשה עליהם אבל מול בלומפילד אנחנו צריכים להציג את היכולת הרגילה והכי חשוב לעבור שלב. הקהל שלנו מול אצטדיון מלא יתן את ההצגה שלו ואנחנו ננסה להחזיר את ההצגה שלנו".

על ההתרגשות הגדולה מרחק 90 דקות משלב הבתים אמר הקשר: "מתחילת העונה ליגת האלופות הייתה המטרה שלנו. כולנו חלמנו על זה מאז שהיו ילדים. כשאתה כ"כ קרוב יש התרגשות גדולה מאוד, בשלב הפלייאוף כבר שמענו את המנגינה במגרש והיו צמרמורות בזלצבורג".

"גם אם אני נמצא ביכולת פחות טובה, אנחנו קבוצת כדורגל ויש מי שישחק. אני מקווה שנעשה מחר את העבודה". גוטמן יצא להגנת זהבי: "ערן זהבי הוא ערך מוסף. הוא בדרך הנכונה".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק