גולדהאר: לא יכולים לעמוד במקום

הבעלים הקנדי של מכבי ת"א הגיע לאימון הערב אחרי ההפסד למכבי חיפה ורמז על רכש עתידי. גם ברק יצחקי הגיע ואמר: "אני לא מאמין במנחוס. מכבי תרוץ טוב בלעדי, אני מודה לכולם על התמיכה"

יום שני 23 אוגוסט 2010
ארז דיקפלד
הערב (שני) מכבי תל-אביב נפגשה בקריית שלום לאימון שחרור קל ולתחילת ההכנות לקראת משחק הגומלין בליגה האירופית מול פאריס סן ז'רמן. אל האימון הגיעו גם הבעלים הקנדי מיץ' גולדהאר והחלוץ שנפצע וייעדר בשבעת החודשים הקרובים, ברק יצחקי.

ברק יצחקי הגיע לאימון הערב ואמר: "אני לאט לאט מתחיל לעכל, זה חלק מהכדורגל. אני אנסה לחזור כמה שיותר מהר כי חשוב לי לחזור לשחק עם החברים של לקבוצה. כבר על המגרש אמרו לי שזה כנראה קרע בצולבת, מה שהתברר כנכון".

ברק יצחקי שידר אופטימיות רבה והוסיף לדבריו: "העונה שלי לא נגמרה. כולם יתמכו בי, אני אעבוד קשה ואחזור כמה שיותר מהר. אני כ"כ מצטער שאני לא אוכל לשחק עם החברים שלי לקבוצה בתקופה הקרובה. זה אחד הדברים הכי גרועים שיכולים לקרות לשחקן כדורגל. אעבור את הניתוח עוד שלושה שבועות בערך. אני לא מאמין במנחוס".

ועל המשך העונה של הקבוצה בלעדיו? הוא סומך על מי שנמצא: "יש למכבי מספיק שחקנים טובים, אף קבוצה לא בנויה על שחקן אחד ואני מאמין שהם ירוצו בלעדי. אני אהיה האוהד הכי גדול של הקבוצה מחוץ למגרש ונעבור את זה ביחד. דיברתי עם בוזגלו על השיקום והניתוח שבדרך, מכל קבוצות הליגה תמכו לי, גם מהפועל. זה מחזק אותי מאוד ואני מודה לכולם". 

מיד אחרי ששוחח עם התקשורת החלוץ, גם הבעלים הקנדי מיץ' גולדהאר התפנה לראשונה להשמיע את קולו מאז פתיחת העונה. גולדהאר צפה במשחק אתמול מול מכבי חיפה, אחרי שהיה עם הקבוצה גם במשחק הליגה האירופית בפאריס: "אני מכיר את ברק, הוא שחקן מצוין. אני מרגיש מאוד רע עבורו אבל אנחנו קבוצה גדולה ובאופן בלתי נמנע שחקנים אחרים ימלאו את מקומו. כך זה עובד בכל מקום".

למרות שאמר כי שחקנים אחרים יצטרכו למלא את מקומו, ייתכן וכי אלו יהיו שחקנים מבחוץ. כפי שפורסם הבוקר ב-TELESPORT, אל אלברמן ושמעון אבו חצירה כבר על הכוונת וייתכן והתקדמות במו"מ תתרחש בימים הקרובים. גולדהאר הגיב על כך: "רכשנו כ"כ הרבה שחקנים מתוך מחשבה שאולי יהיו פציעות והיעדרויות. הסגל שלנו מאוד עמוק אבל אי אפשר להיות קפואים, צריך להישאר פתוחים לחידושים. לא נוכל לעמוד במקום".

לסיום אמר הבעלים על משחקי הקבוצה בפאריס ובחיפה וכן על עתידו במועדון: "לוקח זמן להדביק קבוצה חדשה, ראיתי דברים שמאוד עודדו אותי במשחק. 25 הדקות הראשונות היו מאוד טובות וזו הקבוצה שנראה לדעתי בהמשך. ראינו את הפוטנציאל של מכבי".

"אנחנו רק בהתחלה של אתגר וזה מרגש מאוד. יש לנו מועדון עם הסטוריה מדהימה ופוטנציאל גדול מאוד, אני מצפה להיות כאן זמן רב. זה תריאלטון מבחינתי ולא ספרינט - 5 שנים, 7 שנים, זה הזמן שצריך לבנות כאן ארגון מסודר".

צילום: מכבי תל-אביב, האתר הרשמי

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק