דנבר רוצה ניצחון חמישי ברציפות

כרמלו אנתוני, שלא שיחק בהפסד הקודם של קבוצתו לפילדלפߙה, יוביל הערב את קבוצתו למפגש מולה בניסיון להשיג נקמה. פילדלפיה רוצה להתאושש מההפסד לממפיס ביום ו'

יום ראשון 30 ינואר 2011
שלמה חסיד
ӛרמלו אנתוני לא השתתף במשחק הקודם בו הפסידה קבוצתו לפילדלפיה 76. הערב הוא יוביל את דנבר למשחק מול אותה פילדלפיה, בניסיון להשיג נקמה, ולרשום ניצחון חמישי ברציפות.

דנבר מדורגת ראשונה ב-NBA באחוז הקליעה שלה. ב-26 בדצמבר הפסידה דנבר לפילӓלפיה בביתה 89-95. פילדלפיה רצה אז ל-7:25 בדרך לניצחון המזהיר, והלילה כשתארח את דנבר היא תשאף לשחזר את ההישג.

לדנבר מאזן של 3:8 בניצחונות על פילדלפיה כאשר אנתוני משחק, לעומת זאת כשהוא נעדר היא ניצחה את פילדלפיה רק במשחק אחד מתוך ארבעה. ביום שישי ניצחה דנבר את קליבלנד 103-117. אנתוני בלט עם 33 נק', 7 ריב' ו-5 אס'.

למרות השמועות על מעברו הקרוב של אנותני לניו ג'רזי בטרייד, הוא ממשיך להוליך את קבוצתו לטור ניצחונות מרשים. הקבוצה ניצחה ב-8 מ-10 משחקיה האחרונים, כשאתנוני הוא כמובן שחקן המۤתח שלה. מאמנו ג'ורג' קארל אמר עליו: "הוא מקצוען אמיתי שיודע לבודד את עצמו ממה שכותבים עליו".

פילדלפיה שואפת לחזור למוטב אחרי הפסדה לממפיס 94-99 ביום שישי. ההפסד הזה קטע ריצה של 3 נצחונות רצופים של הקבוצה. פילדלפיה היא הקבוצה הכי טובӔ בליגה ביצירת מהפכים ברבע השלישי, אליו היא בדרך כלל מגיעה בתנופה. 22 פעם הקבוצה נחלצה מפיגור, כש-11 פעמים מתוך זה נעשו ברבע השלישי.

מאז ההפסד לפני חודש לפילדלפיה, הנאגטס ניצחו שש קבוצות ברציפות מהמזרח. אבל לפילדלפיה מאזן בייתי של 2-5 מול̠קבוצות מהמערב. 

משחק מספר 58: פילדלפיה 76 - דנבר נאגטס (2+) ההימור: 1

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק