מאמין שבעתיד אהיה שחקן הרכב בצ'לסי

יוסי בניון, קשר הרכש הישראלי של צ'לסי, לא מתרגש ממעמדו כשחקן מחליף: "בכל מקום בו שיחקתי בעבר הוכחתי את עצמי. גם בליברפול הייתי מחליף בהתחלה". על השער שלו מול וויגאן: "כיף לכבוש אבל הכי חשוב הניצחון"

יום שלישי 24 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 יוסי בניון, מתרגל לחיים החדשים בצ'לסי האלופה. בניון, עדיין לא רשם הופעת בכורה מלאה בהרכב של הכחולים, כאשר הוא עלה שלוש פעמים כמחליף.

במשחק הליגה האחרון, בו הביסה צ'לסי את וויגאן 0:6 נכנס בניון כמחליף וכבש את השער השישי לזכות קבוצתו. בניון, התראיין הבוקר "לסאן" הלונדוני והתייחס למעמד שלו בצ'לסי כמחליף.

בניון אמר: "אני יודע שאני יכול להוכיח את עצמי בצ'לסי, כמו שעשיתי בכל הקבוצות בהן שיחקתי. אני יודע שבצ'לסי אני שחקן שצריך לעלות מהספסל ולעשות שינוי. בליברפול עשיתי את זה מצויין ואני מאמין שאעשה את זה גם בצ'לסי".

בניון הוסיף: "בצ'לסי יש המון שחקנים עם איכויות נהדרות ולכן אני צריך להוכיח את עצמי בכל פעם שאני עולה מהספסל. אני נהנה לשחק בעל עמדה על המגרש".

על שער הבכורה שלו במדי צ'לסי הוא אמר: "זו תמיד הרגשה נפלאה לכבוש שער בכורה במועדון חדש, אבל הדבר הכי חשוב זה לנצח. הניצחון 0:6 מעלה מאוד את הביטחון של השחקנים. בהתחלה הלך לנו קשה, ידענו שוויגאן יבואו נחושים אחרי התבוסה לבלקפול והם היו מוכנים להילחם".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק