ג'רמי פארגו חתם לשנה במכבי תא

הגארד שהוביל את גליל גלבוע לאליפות בעונה שעברה, חתם במכבי תל אביב לשנה אחת. פארגו קלע בעונה החולפת 14.1 נק' בממוצע. בלאט: שמחים שהוא איתנו, ווינר אמיתי

יום חמישי 26 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
לאחר השיחות בין ג'רמי פארגו למועדון מכבי תל אביב, הגיעו שני הצדדים לסיכום והשחקן חתם לעונה אחת במכבי תל אביב. פארגו בן ה-24 הוכיח את יכולתו הנהדרת באליפות האחרונה עם גליל גלבוע והיה בורג משמעותי בהיסטוריה שנרשמה במועדון הצפוני. 

פארגו, שמוותר כנראה על חלום ה-NBA לעונה זו, סיים עם ממוצעים של 14.2 נקודות, 4.5 אס' ו-2.9 ריב'. במכבי תל אביב חיפשו מחליף לטורנס, שהתמוטט במהלך סוף השבוע האחרון ונמצא בטיפול נמרץ בארה"ב. 

דייויד בלאט, מאמן מכבי תל אביב אמר: "מאוד שמחים כי ג'רמי מצטרף למועדון. הוא גארד כשרוני מאוד. ווינר מוכח, הוא ייתן לנו יצירתיות, הגנה טובה ויכולת נפלאה במגרש הפתוח".

עוד במהלך השבוע: פארגו מסכם במכבי

 ג'רמי פארגו מתקרב יותר ויותר למכבי תל-אביב, במיוחד לאחר שבעמוד ה"פייסבוק" שלו השחקן רשם כי הוא מרגיש שבקרוב הוא ישוב לישראל. אולי בהשארת ההודעה שהשאיר באתר ואולי לא, היום בארה"ב כבר הועלו מספר דיווחים הטוענים כי חוזה נחתם בין ג'רמי פארגו ובין מכבי ת"א.

במכבי תל-אביב מכחישים את החתימה ומבהירים כי אכן מתנהל מו"מ, אולם סיכום עדיין לא הושג. כרגע נותרו מספר פרטים קטנים לסכם וייתכן כי חתימה תתבצע בשעות הקרובות. מצבו של מיקייל טורנס שהתמוטט במהלך אימון ממשיך להיות קשה והוא מאושפז.

פארגו, שזכה בעונה שעברה באליפות המדינה עם גליל\גלבוע על חשבון הצהובים, יצטרך להחליט בקרוב אם הוא מממש את אופציית ה-NBA או חוזר לישראל. הוא צפוי להשתתף במחנה האימונים של שארלוט, עליו אף יקבל סכום כספי גם אם לא יקבל חוזה בקבוצה. 

תמונה: maccabifans

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק