זיו ובאנינג נטשו את האימון

מכבי ת"א יצאה בזול בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל ונקנסה ב-5,000 שקלים בעקבות זריקת חפצים לעברו של יניב קטן במהלך המשחק מול מכבי חיפה. זיו ובאנינג התלוננו על כאבים

יום שלישי 24 אוגוסט 2010
ארז דיקפלד
 מכבי תל-אביב עמדה הערב (שלישי) לשימוע בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל, לאחר שצוין בדו"ח המשחק מול מכבי חיפה כי קהל האוהדים הצהוב התפרע וזרק חפצים לעבר כר הדשא ואל עבר שחקן מכבי חיפה, יניב קטן.

בעקבות התפרעות האוהדים החליט בית הדין של ההתאחדות לקנוס את קבוצתו של מיץ' גולדהאר ב-5,000 שקלים, עונש קל לעומת מה שציפו לו תחילה הצהובים.

כזכור, מאיר לוי ציין בדו"ח השיפוט כי בדקה ה-93 נזרק בקבוק שתייה לעבר כר הדשא, אולם זה לא פגע באיש. כמו כן צוינו החפצים שנזרקו לעברו של יניב קטן במהלך ניסיון להרים כדור קרן. את מכבי ת"א ייצג בבית הדין של ההתאחדות מנהל הקבוצה, אבנר טוויטו. 

בתוך כך, מכבי תל-אביב ערכה הערב אימון נוסף לקראת משחק הליגה האירופית ביום חמישי מול פאריס סאן ז'רמן ומשחק הליגה המרכזי ביום ראשון ב"טדי" אותו ישפוט אלון יפת, מול בית"ר ירושלים. אלברט באנינג הקמרוני ויואב זיו התלוננו על כאבים ונטשו את האימון.

עוד לפני שנטש את האימון, יואב זיו תורגל בהרכב הראשון לקראת יום חמישי כמגן שמאלי. שרן ייני תופקד במרכז הקישור במקומו של באנינג, ובחוד תורגל אלירן עטר לצידו של רוברטו קולאוטי. מלבד ניבאלדו ויצחקי הפצועים, ייעדר ביום חמישי גם רוני גפני בעקבות צבירת כרטיסים צהובים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק