די נטאלה ליובנטוס? תשובה הערב

על-פי הסוכן של חלוץ אודינזה ונבחרת איטליה, הגברת הזקנה עשויה להחתים את די נטאלה בשעות הקרובות. גם פיורנטינה עדיין בתמונת הרכישה של מלך השערים בשנה שעברה

יום שלישי 24 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
אנטוניו די נאטלה, חלוץ אודינזה ונבחרת איטליה שסיים את הסרייה א' בעונה שעברה כמלך השערים עם 29 כיבושים, עשוי לעבור עוד הערב לטורינו, למדי יובנטוס, כך על-פי סוכנו של השחקן.

עד כה היה נראה כי החלוץ בן ה-32 קרוב יותר דווקא לפיורנטונה, אך ברונו קרפיאני, סוכנו של די-נטאלה, צוטט הערב אומר למספר כלי תקשורת באיטליה: "אני חושב שיש סיכוי טוב שדי נטאלה יישאר באודינזה, אחרת הוא קרוב מאוד ליובנטוס".

הסוכן גם נשאל על סכום העסקה, שעל-פי הדיווחים נע סביב 6 מיליון יורו: "פחות או יותר. זה הכל תלוי עד כמה מהר יכולה יובנטוס להשיג את הסכום לביצוע העסקה. יש דברים באוויר, יש הזדמנות שהוא יעבור, אבל זה צריך לקרות בשעות הקרובות".

כאמור, גם פיורנטינה נמצאת חזק במירוץ אחר החלוץ מאחר והיא איבדה את יובטיץ' שנפצע וכן הרומני אדריאן מוטו, שהורחק בפעם המי יודע כמה. באודינזה מצידם טוענים כי החלוץ לא יימכר עד שלא יימצא מחליף ראוי, כשנראה כי המועמד המוביל הוא חלוץ אמפולי והנבחרת הצעירה של איטליה, דייגו פבריני, בו מעוניינת גם גנואה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק