חולון גברה על אשקלון 78:89

ליגת לוטו: בתום קרב התחתית המסקרן, הקבוצה של דני פרנקו יצאה כשידה על העליונה ופתחה פער של 3 נקודות מהקו האדום. הקבוצה הדרומית ממשיכה לנעול את הטבלה, והקהל קרא לאריאל בית הלחמי להתפטר

יום שני 31 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

במשחק שנעל הערב (שני) את המחזור ה-16 בליגת לוטו, הפועל חולון גברה באשקלון על עירוני המקומית̦nbsp;בתוצאה 78:89. חניכיו של דני פרנקו המשיכו בהצלחה את המומנטום מהניצחון בשבוע שעבר על חיפה, והתרחקו מרחק 3 נקודות מהקו האדום.

מנגד, אחרי הניצחון של מכבי חיפה אמש, ۔מארחים היו זקוקים לניצחון על מנת
להתרחק בפער של נקודה מהמקום האחרון, אך כשלו והם אלו שנועלים את הטבלה גם בתום המחזור. 

מאמן אשקלון אריאל בית הלחמי א۞ר, לקול קריאות האוהדים להתפטרותו: "אין לי הרבה מה לומר עכשיו. לא שיחקנו טוב בחצי השני, המשחק הקבוצתי שלנו נשבר קצת. אין תירוצים. עשינו הכל אבל אנחנו לא מספיקים. המצב הזה לא חדש לנו, ולמרות שאנחנו מאבדים את הביטחון אנחנו חייבים לצאת מזה".
מהלך המשחק
:

האורחים פתחו את ההתמודדות עם שתי שלשות של ניר כהן ואחת נוספת של מורן רוט, שהעניקו להם יתרון 12:13. ראשון טרנר הפך את התוצאה ל- 17:24 (8), אך חולון נתנה פוש בדקה האחרונה של הרבע וצמצמה את התוצאה בסיומו ל-26:24.


טרנר נפגע בקרסולו בפתיחת הרבע השני, ירד אל הספסל ומשחק ההתקפה של אשקלון החל לקרטע. חולון ניצלה זאת כדי לעלות ליתרון 30:32, אך ניהול משחק מצוין של חג'ג' החזיר את אקשלון ליתרון 35:40. סל של מורן רוۘ עם הבאזר הוריד את הקבוצות להפסקת המחצית בשיוויון 40:40.


בפתיחת הרבע השלישי לא לא תוכל להתגאות אף אחת מהקבוצות, כאשר סל השדה הראשון נרשם רק לאחר 3 דקות. טרנר, שהתאושש מהפציעה ושב לפרקט, הורחק לאחר עימות עם ניר כהן, והאחרון הוביל את קבוצתו ליתרון 56:64 בסוף הרבע השלישי.

הסטטוס קוו נשמר בפתיחת הרבע האחרון והמכריע, ו-6 דקות בתוכו הוליכה הקבוצה של דני פרנקו בהפרש של 8 נקודות- 69:77, תוך שהם מנצלים לא פחות מ-18 איӑודי כדור של המארחת עד כה. מכאן ואילך הפך המשחק לגארבג' טיים, ובסיום- 78:89 לאורחת מחולון.


צילום: אתר מנהלת הליגה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק