אעמוד ליד מסי עד שיביא לי את החולצה

ערן זהבי, כובש השער עמוק בתוספת הזמן, כבר מפנטז על ברצלונה. גילי ורמוט דווקא מעדיף את ריאל מדריד ואלי גוטמן הוסיף: "גאווה לכדורגל הישראלי שקבוצות מהליגה של אבי לוזון משתתפות קבוע בליגת האלופות"

יום שלישי 24 אוגוסט 2010
ארז דיקפלד
 דקות ספורות אחרי שהמועדון האדום של תל-אביב רשם העפלה ראשונה לשלב הבתים בליגת האלופות, בהפועל כבר מפנטזים על היריבות הגדולות ביותר של אירופה. ערן זהבי היה שם שוב בדקה ה-92 בשביל לכבוש שער יקר שפתח את השמפניות וכעת הוא מחכה לברצלונה, המאסטרו גילי ורמוט דווקא מעדיף את ריאל מדריד.

אלי גוטמן, המאמן המאושר של הפועל ת"א אמר אחרי המשחק: "איזה שחקנים, איזה גברים. זו הרגשה עילאית, אושר גדול. זה לא היה כדורגל גדול שלנו, אבל ראיתי כבר קבוצות גדולות בעולם שמשחקות על תוצאה. ספגנו שער מכלום ונכנסנו ללחץ. יש לנו קהל מדהים, אני גאה להיות חלק מהדבר הזה. זו גאווה לכדורגל הישראלית ששנה אחרי שנה קבוצות מהליגה הישראלית, מהליגה של אבי לוזון, מייצגות את הכדורגל הישראלי בבתים של האלופות".

על הפיגור המפתיע שנמחק על-ידי ערן זהבי אמר גוטמן: "זה ילד פלא, זה ילד של מאני טיים. אבל לא רק ערן, כולם נלחמו. גאווה גדולה להגיע לליגת האלופות".

גילי ורמוט, שהעדיף בקיץ האחרון שלא לצאת לאירופה ולהישאר בהפועל בשביל להעפיל לליגת האלופות הוסיף: "זו הרגשה נפלאה. עלינו קצת בפאניקה למשחק וזה הקשה עלינו, אבל בשורה התחתונה עשינו את שלנו ועלינו לליגת האלופות. כל השחקנים הגשימו כאן חלום, אנחנו כבר מחכים להגרלה. החלום הגדול שלי זה ריאל מדריד".

ורמוט פירגן ליריבה מאוסטריה ואמר: "עשינו שם תוצאה נפלאה, כמה שניסינו להתעלם מזה נלחצנו, במיוחד אחרי השער שספגנו. זלצבורג קבוצה יותר טובה מאיתנו, יש להם שחקנים טובים יותר, אבל ידענו שאלו אולי 45 הדקות החשובות ביותר בקריירה והתעלנו על עצמנו".

ורמוט חילק מחמאות גם לערן זהבי, ששוב היה שם כדי לכבוש בתוספת הזמן: "אני שמח בשבילו ובשביל הפועל שהוא עשה את זה היום. יש לו חוש מיוחד, הוא אוהב להבקיע שערים". 

כובש השער בזמן הפציעות, ערן זהבי הודה: "זה לא היה משחק טוב שלי אישית ושל הפועל. היה קשה לנו לעמוד בלחץ אבל הצלחנו לעשות את זה. הייתי עייף בדקות הסיום, חשבתי רק לנסות לעבור אותו ולבעוט לשער. זה פגע בו ונכנס, משם הדרך לליגת האלופות קרובה. עשינו היסטוריה, אנחנו מאושרים ועכשיו צריך לעשות את העבודה ולהבקיע בצ'מפיונז. לפני המשחק היה עלינו הרבה לחץ, אישית הייתי עייף מהמשחק בשבת. האירועים מסביב למגרש לא השפיעו עלינו, אנחנו כמו משפחה. שמנו הכל בצד כשעלינו למגרש. אני מעדיף את ברצלונה, אני מדקה 80 עומד ליד מסי עד שיביא לי את החולצה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק