נמני: אנחנו יכולים רק להרוויח

מכבי ת"א קיימה מסיבת עיתונאים לקראת מפגש הגומלין מול פ.ס.ז. נמני: "ננסה להשיג שער מוקדם שיפתח את המשחק". קולאטי: "כל שחקן ייתן מעצמו יותר בשביל לחפות על החיסרון של יצחקי"

יום רביעי 25 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 מכבי ת"א ערכה מסיבת עיתונאים לקראת מפגש הגומלין ביום חמישי בערב מול פ.ס.ז, במסגרת הליגה האירופית. מכבי ת"א מגיעה למשחק בפיגור 2:0 מהמשחק הראשון בפאריס, אבל הצהובים אופטימיים לגבי הסיכוי להעפיל לשלב הבתים.

המנג'ר אבי נמני אמר: "להם יותר קל. הם באים לשחק על תוצאה ולא לספוג ולכן הם ישחקו הגנתי יותר. לנו אין מה להפסיד, יש לנו רק מה להרוויח. נתקוף כמה שיותר כדי לנסות להשיג לפחות את השער הראשון ולפתוח את המשחק. כבר התעלנו מול אולימפיאקוס בלי שאף אחד נתן לנו סיכוי. אני חושב שהמשחק מחר פתוח".

נמני התייחס להחמצות הרבות של קבוצתו: "אנחנו מגיעים למצבים ומחמיצים יותר מידי. כנראה שזה בגלל שזאת רק פתיחת העונה. אין לי ספק שבהמשך המצבים האלה יגיעו לידי ביטוי גם בשערים".

כאשר נמני נשאל על הפציעות של יצחקי וניבאלדו והאפשרות שיחזק את הקבוצה בשחקנים נוספים, הוא הגיב: "כולנו מצרים על הפציעות של יצחקי וניבאלדו, אבל אסור לנו להתעסק בפציעות יותר מידי. צריך לחשוב חיובי ואין לי ספק שנתגבר על הפציעות. בנינו קבוצה חזקה ונשיג את המטרות שלנו העונה. יהיה לנו מספיק זמן לחשוב על חיזוק אחרי המשחק. אבל כעיקרון אנחנו אמורים להתחזק".

נמני גם ענה לכתב צרפתי ששאל על מצבו של אלברט באנינג: "באנינג פצוע והוא לא יהיה בסגל למשחק מחר".

עם אבי נמני הגיע למסיבת העיתונאים החלוץ הארגנטינאי, רוברטו קולאוטי: "לא צריך לחשוב על איך מבקיעים שני שערים. צריך להבקיע את השער הראשון והשני יכול להגיע גם בדקה ה-90. אנחנו אופטימיים ומאמינים בעצמינו".

על הפציעה של יצחקי: "יצחקי חשוב מאד לקבוצה, אבל יש לנו מספיק שחקנים טובים. מי שמשחק צריך לתת מעצמו 10/20 אחוזים יותר, כדי לחפות על החיסרון של ברק. המטרה שלנו היא לשחק כמו ששיחקנו ב-25 הדקות הראשונות מול מכבי חיפה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק