עוד אחזור להפועל תא

זיו סולומוביץ', קשרה הכשרוני של הפועל בת ים, רוצה לחזור לקבוצה שבה הוא גדל. בן סהר, חברו לקבוצת הנוער של האדומים: "יש לו את כל הנתונים להיות שחקן מוביל בארץ"

יום חמישי 26 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 זיו סולומוביץ' (21) קשר הפועל בת ים מהליגה הלאומית, הוא אחד הכשרונות הגדולים שצמחו במחלקת הנוער של הפועל תל אביב. סולומוביץ', קשר רב-גוני עם ראיית משחק משובחת ובעיטה מצויינת בשתי הרגליים, שיחק במחלקות הצעירות עם ביבראס נאתכו ובן סהר, הידועים כחבריו.

כעת הוא  טוען כי הוא רוצה לחזור לשורותיה של הפועל: "אני מאוד אוהב את המועדון ומאמין שאוכל לתרום אליו בעתיד, כשאחזור לשם שחקן טוב ובשל שיותר".

סולומוביץ' עבר עונה טובה בבת ים, ובעוד ארבעה חודשים הוא מסיים את שירותו הצבאי, כך שהכול פתוח לפניו. "אצלי הכדורגל זה הדבר הכי חשוב", הוא מעדכן. "אני מקצוען שמשקיע את כל הנשמה באימונים, חי חיים ספורטיביים, ונותן מעצמי מעל ומעבר. למדתי כבר שרק ככה אפשר להצליח".

מה אתה אומר על ההעפלה של הפועל לליגת האלופות?

ת: "שמחתי מאוד וגם התקשרתי לחברים שלי מהקבוצה לפרגן להם. אני בטוח שהפועל תיתן קמפיין מצוין בצ'מפיונס ליג, וגם תצליח בליגה".

בן סהר, חברו של סולומוביץ' מהפועל, מפרגן: "סולומוביץ' הוא שחקן יוצא מהכלל וגם אדם מצוין. הוא חבר אמיתי ואני בטוח שהשנים היפות שלו בכדורגל עוד לפניו. אצלנו בנוער הוא היה שחקן משמעותי ואין שום סיבה שהוא לא יהפוך לשחקן טוב בליגת העל".
   

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק