הפועל בדרג הרביעי. ההגרלה הערב

בעקבות העפלתן של קופנהגן וטוטנהאם לליגת האלופות, הפועל ת"א תהיה בדרג איכות רביעי בהגרלת ליגת האלופות. אוקזר הדהימה את זניט עם ניצחון 0:2 והדיחה אותה. גם ז'ילינה תרשום הופעה היסטורית בשלב הבתים

יום רביעי 25 אוגוסט 2010
אסף בילגורי
 הערב (חמישי, 19:00) תדע הפועל ת"א אילו 3 קבוצות ישחקו איתה בשלב הבתים של ליגת האלופות. האדומים קיוו להיות מדורגים בקבוצת האיכות השלישית, אך בעקבות העפלתה של קופנהגאן על חשבון רוזנבורג, הפועל תהיה מדורגת בקבוצת האיכות הרביעית ותקבל 3 קבוצות איכותיות בבית שלה, כפי שהיה עם מכבי חיפה בשנה שעברה.

הקבוצה הכי מפתיעה בשלב הבתים תהיה אוקזר הצרפתית, שהצליחה לנצח את זניט, מוליכת הליגה הרוסית 0:2 ולמחוק את ההפסד 1:0 במשחק הראשון ברוסיה. הנגבארט כבש את הראשון כבר בדקה התשיעית. יילן הפולני המצויין הכפיל בדקה ה-53 ושלח את הצרפתים לליגת האלופות על חשבון זניט, שגם איבדה את מלאפייב והובוקאן שספגו כרטיסים אדומים.

עוד קבוצה שהצליחה לצאת מפיגור במשחק הראשון עם קופנהגן הדנית, שהפסידה 2:1 במשחק בנורבגיה, אבל ניצחה 0:1 בביתה ועלתה לליגת האלופות בזכות שער החוץ שכבשה בדקה ה-90 במשחק החוץ. אוטסן היה זה שכבש את השער ששווה מיליוניום בדקה ה-33.

הקבוצה השלישית שמחקה את ההפסד 3:2 מהמשחק הראשון ועשתה זאת כצפוי די בקלות היא טוטנהאם, שהעפילה לליגת האלופות עם ניצחון קליל 0:4  על יאנג בויז השוויצרית. הארי רדנאפ עלה הפעם בהרכב הכי חזק שלו ושני האסים שלו, ג'רמיין דפו ופיטר קראוץ העלו את התרנגולים ליתרון מוקדם מאוד של 0:2. צמד של קראוץ במחצית השניה השלים את התבוסה ואת הכרטיס לבתים.

מי שלא היתה צריכה מהפכים היא ז'ילינה הסלובקית, שניצחה בחוץ 0:2 וגם בביתה השיגה ניצחון קטן אבל גדול של 0:1.  קאסיי כבש את השער בדקה ה-18 וז'ילינה תהיה הקבוצה השניה יחד עם הפועל שרושמת הופעה היסטורית בבתים.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק