אופא הודיעה: ליגת האלופות ברמת-גן

מנהל התחרויות של אופ"א הודיע הלילה כי הפועל תל-אביב לא תוכל לארח את משחקי ליגת האלופות באצטדיון הביתי ביפו: "לא יכולים לקחת סיכונים בשלב זה. ליגת האלופות היא ספינת הדגל של אופ"א"

יום חמישי 26 אוגוסט 2010
ארז דיקפלד
אחרי מאבק ארוך ועיקש, האדומים נאלצים להרים דגל לבן ולארח את משחקי שלב הבתים של ליגת האלופות באצטדיון הלאומי ברמת-גן. הערב (חמישי) בשעה 19:00 תיערך הגרלת שלב הבתים והאדומים והאדומים יגלו מי היריבות האפשריות, אך לצערם הם יעשו זאת מחוץ לבלומפילד.

בימים האחרונים ואף במשחק הפלייאוף מול זלצבורג הגיעו מספר נציגים מטעם אופ"א על מנת לערוך מספר מבחנים ולבדוק את תקינותו של אצטדיון בלומפילד על מנת לארח את משחקי שלב הבתים, אולם בשל היעדר מקום לניידות שידור, צוותי תקשורת זרים, אולפני טלוויזיה, חניית אח"מים וכו' אופ"א אינה יכולה להרשות לעצמה לקחת סיכונים והחליטה כי המשחקים יועתקו לרמת-גן.

מנהל התחרויות של אופ"א מסר הערב את ההחלטה להפועל ת"א ואמר מטעם הארגון: "שלב הבתים של מפעל ליגת האלופות הוא ספינת הסגל של אופ"א. לא ניתן לקחת סיכונים בשלב זה של התחרות, אנו מבקשים שתחלו בהכנות האצטדיון ברמת-גן לאירוח משחקי ליגת האלופות".

כאמור, הגרלת שלב הבתים של ליגת האלופות תיערך הערב בשעה 19:00 והפועל תל-אביב תשובץ בקבוצת האיכות הרביעית, לאחר שקופנהגן וטוטנהאם העפילו גם הן לשלב הבתים. ברצלונה? ריאל? אינטר? שאלקה? באיירן מינכן? צ'לסי? בערב נגלה אם אחת מהן תגיע לישראל.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק