נבחרת ישראל כבר לא בטופ 50

הנבחרת של לואיס פרננדס, הידרדרה 0 שלבים למקום ה-52 בעולם בדירוג פיפ"א שפורסם היום. אלופת אסיה הטריה, יפאן טיפסה 12 שלבים למקום ה-17 בעולם. אין שינוי בחמישיה המוליכה שכוללת את ספרד,הולנד, גרמניה, ברזיל וארגנטינה

יום רביעי 02 פברואר 2011
אסף בילגורי

נבחרת ישראל של לואיס פרננדס, תפגוש בשבוע הבא את סרביה למשחק ידידות, שיהווה הכנה אחרונה לקראת המשחקים הרשמיים מול לטביה וגיאורגיה בחודש מרץ. היום (רביעי) פרסמה פיפ"א את דיߨוג הנבחרות העולמי שהיא מפרסמת מידי תקופה.

נבחרת ישראל, ירדה בדירוג הזה שתי מקומות למקום ה-52 בעולם. למרות הירידה, ישראל עדיין מקדימה נבחרות חזקות כמו בלגיה, רומניה ופולין. במיקום של יריבות ישראל במוקדמות היורו לא חלו שינויים משמעותיים. קרוטאי۔ נותרה במקום התשיעי, יוון עלתה למקום העשירי בעולם.

מי שעשתה את הזינוק הכי משמעותי בדירוג היא נבחרת יפאן, שזכתה רק לפני מספר ימים באליפות אסיה. יפאן, זינקה 12 שלבים, למקום ה-17 בעולם. לעומת זאת, נבחרת מצרים שסובלת ממהפכה בארצה, צנחה לא פחות מ-23 שלבים למקום ה-33 בעולם.

בחמישיה המוליכה לא נרשם שינוי. ספרד, אלופת אירופה ואלופת העולם ממשיכה להוביל את הדירוג כשאחריה לפי הסדר באות הולנד סגניתה של ספרד, גרמניה, ברזיל וארגנטינה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק