העיקר שלקחנו את 3 הנקודות

אלישע לוי לא מרוצה מהיכולת של חניכיו, אך מוצא נסיבות מקלות : "בתנאים כאלו זה בסדר לא לשחק טוב". פרדי דוד: "כבר חודשיים אין לי הרכב אפילו של שמונה שחקנים"

שבת 28 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
מכבי חיפה הסתפקה בניצחון 0:1 קטן על מכבי פתח תקווה בביתה, ובסיום אמר המאמן אלישע לוי: "לא שיחקנו טוב. לפעמים בתנאים כאלו זה בסדר לא לשחק טוב. היינו צריכים להמשיך לשלוט בקצב המשחק, מכבי פ"ת לא הגיעו לאף מצב. איבדנו את הסבלנות, אבל העיקר שידענו לקחת את 3 הנקודות". 

פרדי דוד אמר: "שיחקנו לא רע ברגעים רבים של המשחק. במחצית השניה שלטנו יותר ואם היתה לנו אפשרות לשלוח יותר שחקנים קדימה ולהבקיע, יכולנו לעשות פה תוצאה טובה יותר. לא חסרים לי כלים התקפיים, הכלים שיש לי יתנו הרבה גולים". 

"יש לנו פגרה של שבוע, במהלכה כל הפצועים שלנו יחזרו. כבר חודשיים אין לי הרכב אפילו של שמונה שחקנים. השבוע הזה של הפגרה יחזיר את כולם לאימונים ויהיה לי הרבה יותר קל בהמשך".


הפועל ת"א הביסה 1:5 את הפועל אשקלון. אלי גוטמן אמר בסיום: "אנחנו צריכים לבוא ברצינות לכל משחק ולעשות את ההפרדות בין הליגה לבין אירופה. נחזק את הקבוצה, ההנהלה שלנו כבר קיבלה את ההחלטה הזו. אני מאמין שעד יום שלישי נביא לפחות שני שחקנים".

גיא עזורי הוסיף: "לא נעים להפסיד, בטח לא בתוצאה כזו. אחרי 30 דקות בהן נתנו כ"כ הרבה כבוד להפועל ת"א, כל מה שתכננו במהלך השבוע הלך לאיבוד. כל מה שהפועל עשו נכנס לרשת. זה חלק מהכדורגל, אם לא נצרף 3-4 שחקנים איכותיים לא נוכל להתמודד בכבוד בליגה הזו".


בני יהודה. המאמן המרוצה, דרור קשטן, אמר בסיום: "זה ניצחון מאוד חשוב, בבאר שבע- מגרש ביתי מובהק שקשה מאוד לשחק בו. גם במזג אוויר הבלתי נורמלי הזה, זה פשע לשחק לבחורים לשחק". 

"אני תמיד אוהב לנצח, במיוחד במשחק חוץ. הקבוצה שיחקה היום היטב. נכון שלא הבקענו הרבה שערים והתחלנו לא טוב את המשחק, אבל התייצבנו בהמשך והמשחק עבר לשליטתנו. גם במחצית השניה המשחק היה בשליטה מוחלטת שלנו". 

"יש לנו בעיה בחלק ההתקפי. אני מקווה שפיני בלילי יגיע בהקדם. בינתיים אנחנו עושים מאמצים להביא עוד חלוץ אחד. נצטרל להסתדר בינתיים עם מה שיש".

מן העבר השני, אמר ניר קלינגר: "הפסד מאוד מאכזב. אני חושב שתיקו היה יותר משקף את מה שהיה על כר הדשא. שלטנו במשחק עד שספגנו את הגול. אין ספק שאנחנו צריכים להשתפר, אבל אני חושב שההפסד הזה לא משקף".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק