הכדורגל הישראלי חולה ובוזגלו מוכיח זאת

העיסקה שלא תצא לפועל בין מאור בוזגלו להפועל תל אביב היא כתם שחור ובל ימחה על הכדורגל הישראלי כולו. כל התסמינים של מחלה ממארת נמצאת בו

יום ראשון 29 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 אתמול, שבוע וחצי לפני ראש השנה, חשבתי לרגע שאחד באפריל חזר לביקור חפוז. בארבע וחצי, אחר הצהריים המנומנמים של שבת, קיבלתי טלפון בהול מהמערכת. "תברר במכבי אם זה נכון שבוזגלו עובר להפועל, כתבו את זה בכותרת ראשית", נהם כלפי העורך, כולו בלחץ.

סימסתי לגורם בכיר במכבי שאלת תם: "האם יש בזה משהו". אחרי שתי דקות קיבלתי אס.אם.אס שחבל שאני לא יכול לפרסם, דווקא יכול היה להיות מעניין.

ועכשיו לנקודה: הכדורגל שלנו חולה במחלה ממארת, והיא חסוכת מרפא. אם הכדורגלן שמתיימר להיות הכי טוב בישראל מעיז לפנות לקבוצה מתחרה, בהיותו חתום על חוזה של מיליונים, כשבונים עליו שיסחב את מכבי לאליפות, ואחרי זה הוא מסתתר מאחורי המקורבים שלו, אפשר לסגור את הבסטה ולזרוק את המפתח לירקון.

די, חלאס, כבר אי אפשר להגיד את זה במלים שהנייר סובל: בא לי להקיא מאיך שהדברים זזים פה, מכל הבחשנים למיניהם, מהספינים המסריחים, מחוסר הספורטיביות, מהסכומים שנזרקים כאן על כוכבים דמיקולו שלא הייתי קונה בשקל וחצי.

איזה גדול יעקב שחר. פרס ישראל הייתי נותן לו. איך הוא זיהה במהירות עם מי יש לו עסק, ומכר למכבי תל אביב במחיר מופקע. ככה הוא גם הבטיח שתוך כמה חודשים ימאס לאלכס שניידר ממכבי והוא יעביר אותה לפראייר הבא, שיוכיח שהפראיירים באמת לא מתים.

עזבו בחייכם. הכדורגל שלנו מלא בכל מיני אנשים שלא ראוי להזכיר את השם שלהם בעיתון. הכבוד שלהם בגודל של 20 קומות, היכולת עמוק מתחת לריצפה. 

איך רוצה עכשיו מאור בוזגלו שאוהדי מכבי יעודדו אותו, אחרי שגילו שדיבר עם הפועל מאחורי הגב שלהם? ככה הוא רוצה להפוך לאבי נמני הבא? בשנה שעברה הוא התנצל שלא רצה לשחק נגד בית"ר במשחק הקובע בגביע. נראה מה יהיה לו להגיד הפעם. בעצם שלא יגיד. עדיף שיסתום.
   

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק