רנגלוב יגיע לארץ בשבוע הבא

המו"מ בין מכבי תל-אביב ובורוסיה דורטמונד להשאלת החלוץ הבולגרי, דימיטאר רנגלוב, מעביר הילוך והשחקן צפוי להגיע לארץ בשבוע הבא. ביום שישי הוא ישחק עם נבחרת בולגריה בוומבלי מול אנגליה

יום שני 30 אוגוסט 2010
ארז דיקפלד ואביחי קרבצ'יק
לאחר שמכבי תל-אביב הודיעה כי הוצע לצרף לשורותיה את חלוץ נבחרת בולגריה, דימיטאר רנגלוב, המו"מ מול קבוצתו הגרמנית בורוסיה דורטמונד מצוי בשלב מתקדם והשחקן צפוי להגיע לארץ בשבוע הבא, לאחר שיסיים את מחנה האימונים עם נבחרתו. 

כאמור, אם אכן יגיע הבולגרי לארץ, הוא יעבור את הבדיקות הרפואיות ולאחר מכן יחתום על חוזהו בקבוצה. על-פי העסקה הנרקמת בין הקבוצות, מכבי תל-אביב תשלם כ-100 אלף יורו עבור השאלתו לעונת המשחקים הקרובה, ותקבל את האופציה לרכוש את השחקן בסכום המוערך בלמעלה מחצי מיליון יורו.

כמו נבחרת ישראל, גם בולגריה תפתח השבוע את הופעותיה במסגרת מוקדמות אליפות אירופה 2012. רנגלוב נמצא בימים אלו במחנה אימונים עם נבחרתו וביום שישי הקרוב הוא עשוי לקבל דקות במשחק הנבחרת בוומבלי מול אנגליה. ארבעה ימים אחר-כך הוא עשוי ליטול חלק במשחק נבחרתו מול מונטנגרו, שם הוא צפוי לפגוש חבר ותיק ואחד שעשוי לחבור אליו בשנית בשבוע הבא, סאבו פאביצ'ביץ'.

לצפייה בשחקן לחץ כאן

לרנגלוב 16 הופעות במדי נבחרת בולגריה, שם הספיק לכבוש שני שערים. בעבר נמני רצה את השחקן עוד ששיחק במדיה של אנרג'י קוטובוס בצוותא עם שחקן הקבוצה כיום, סאבו פאביצ'ביץ'. הבולגרי כבש בקוטבוס 16 שערים ב-61 הופעות.

אם העסקה תצא לפועל, במכבי תל-אביב ייאלצו להקפיא את הקשר הקמרוני, אלברט באנינג, מאחר והבולגרי יהיה לזר השישי של מכבי ת"א. גם המו"מ עם גל אלברמן רשם התקדמות משמעותית, אך הצדדים עדיין מתקשים לסכם ולהבשיל את העסקה למעמד של חתימה על חוזה.

לצפייה בשחקן לחץ כאן
  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק