נמאס כבר מכל הפרשה הזו

סוגיית מאור בוזגלו לא רק עיצבנה את ראשי מכבי ת"א אלא בעיקר את האוהדים שהיו סבלנים אליו ותמיד חיבקו אותו ברגעים קשים. במקום לצאת בהודעת גינוי לתקשורת השחקן כביכול יישר קו עם האבא ובגד באוהדים

יום ראשון 29 אוגוסט 2010
אביחי קרבציק
האמת, למען כולם, הכ טוב שמאור יעזוב את מכבי ת"א. לא רק בגלל שהוא לא פוגע מאז הפציעה אלא בעיקר בגלל ההתנהלות הכפוית טובה כלפי המערכת שהוציאה עליו ועל אביו כל כך הרבה כסף.

לאביו, יעקב בוזגלו, יש זיכרון מאוד קצר. מכבי הצילה את הקריירה של הבן שלה שסבל כביכול במכבי חיפה ובמקביל סידרה כלכלית משפחה שלמה.

מאור בוזגלו יכול לבוא בטענות רק לעצמו, השחקן מתנהל כמו ילד קטן שעלה רק עכשיו מהנוער. בוזגלו לא מבין שמכבי ת"א זה לא גנון ואף אחד לא יתן לו יחס מועדף בגלל שהוא כביכול שחקן משמעותי בסגל של הצהובים.

נמאס לשמוע שבמכבי לא נותנים לו אהבה או מחבקים אותו, מועדון כדורגל זה לא חוג או קייטנה , זה מקום עבודה לכל דבר, שם צריך לכבד את המקצוע ולהצדיק את המשכורות הגדולה ואת ההשקעה הגדולה של הקבוצה כלפי השחקן.

בוזגלו עצמו היה צריך לצאת בהודעת גינוי ל"הצעה מהפועל תל אביב" ולומר את אשר על ליבו. אסור היה לו לחגוג על שתי חתונות. או שאתה מודיע שלא טוב לך במכבי ואתה רוצה לעזוב או שולל על הסף את פרסום הזוי של מעבר להפועל.

במקום זה בוזגלו העדיף להיות ראש קטן ואמר: "אני לא מוכן להגיב". ממש הודעה חכמה שניתן ללמוד ממנה המון, ועוד יום לפני משחק כל כך גורלי למועדון בטדי, משחק שיכול לשנות עונה שלמה. אני לא מקנא במאור אם מכבי לא תנצח  והוא יתן משחק חלש, כל האש תעבור אליו ובצדק.

מאור תחשוב קצת, איך האוהדים אמורים להתייחס לכל השטויות הללו. אם בגיל 22 אתה צריך שיחליטו בשבילך ועוד החלטות הזויות כמו של מעבר אפשרי להפועל, אז באמת אבדנו.

אחד האוהדים הוותיקים של מכבי התייחס לפרשייה: "נמאס לנו ממאור בוזגלו אם ככה הוא מתכונן למשחק נגד בית"ר אנחנו כבר יודעים איך הוא יראה בערב. קבוצת כדורגל היא לא עסק פרטי של שחקן אחד. אם הוא חושב שהכל מתחיל ונגמר אצלו אז הוא טועה. אפשר לתת אותו להפועל ת"א בלי בעיה.

אבא שלו יהרוס אותו גם שם . הוא היה כבר "מועמד לאינטר" (האמת,, זו הייתה בדיחה מעולה), אז למה רק הפועל ת"א, איפה כל הקבוצות הגדולות? "כולם פה קטנים עליו".

לסיום בוזגלו, רק תחשוב שניה, אם ההורים של שכטר או ורמוט היו מציעים את הילדים שלהם למכבי, איך זה היה נראה בעייני האוהדים האדומים. אני יכול רק לנחש שהפרצופים של שניהם לא היו יותר במתחם חודורוב. משכת את החבל יותר מידי, והאמת, כבר יד נמאס מהסיפור כולו.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק