אבטחה באימון של מכבי חיפה

בעקבות ההפסד לבית"ר ירושלים והיכולת של הקבוצה הגיעה הבוקר לכפר גלים ניידת משטרה לאבטח את האימון, רוני לוי: המשימה באירופה מעל לכל

יום שני 05 פברואר 2007
עדי גלסקה

אווירה קשה בכפר גלים. בעקבות היכולת החלשה של מכבי חיפה, התבוסה הביתית לבית"ר ירושלים אמש והתבוסה הביתית שבוע קודם לכן למכבי הרצליה, חששו במועדון שאוהדים של הקבוצה יגיעו לאימון לכן ניידת של המשטרה הגיעה במטרה לאבטח את אימון מכבי חיפה. 

התנהגותם של אוהדי מכבי חיפה במשחקיה האחרונים של האלופה, גרמו להנהלת מכבי חיפה לדאוג לאבטחה באימון הבוקר, אולם הניידת שהגיעה לכפר גלים עזבה לאחר מספר דקות, כיוון שאף אוהד לא הגיע למתחם האימונים של הקבוצה.

הבוקר לפני האימון שהתנהל באווירה קשה, כינס רוני לוי את שחקניו והראה להם את קלטת המשחק מאמש. 

רוני לוי עודד את השחקנים ביקש שירימו את הראש ואמר: " אתם חייבים לקחת את עצמכם בידיים, איש איש וחשבון הנפש לו. יש לכם מחויבות עליונה למועדון שנתן לכם הכל, והכל זה תנאים וכל מה שביקשתם. אסור לכם לשכוח את הסמל והאוהדים, ואם לא תסיקו את המסקנות המתבקשות, קבוצתית ואישית, מהר מאוד המצב עלול להיות גרוע יותר".

לוי ביקש משחקניו להתרכז במשימה החשובה ביותר מבחינת המועדון כרגע וזה גביע אופ"א:" אסור לכם לרגע לשכוח שנותרו לפנינו מספר מטרות נוספות. בנוסף לייצוב הקבוצה בליגה, נשארה לנו אירופה ועם יכולת כזאת, לא צריך להיות נביא כדי להבין שזה עלול להסתיים רע, רע מאוד. יש את המאבק על כרטיס לאירופה לעונה הבאה, גביע המדינה וגביע הטוטו. איננו מרימים ידיים בשום חזית"

לוי הבהיר לשחקנים שמעבר למחוייבות הקבוצתית שלהם מדובר בקריירה שלהם ואמר: " כדאי שבנוסף למחשבות על מה שאתם חייבים למועדון ולבעליו, תתחילו לחשוב גם על הקריירה שלכם. יש כאן מספר שחקנים שקיבלו ממני אשראי גדול ואיכזבו אותי מאוד. כבר בשבת, מול הפועל פתח- תקווה, מצפה לנו משחק חשוב וקשה ודרכו עלינו להחזיר לעצמנו את הכדורגל המשובח שבגללו זכינו לתהילה. כולם מחכים שנתאושש ונחזור לעצמנו, ואתם חייבים להפנים ולצאת לדרך חדשה בארבעת החודשים שנותרו עד סיום העונה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק