הגמר הספרדי בוולנסיה

שתי הגדולות של ספרד ייפגשו לסופרקלאסיקו בגמר הגביע הספרדי שייערך באצטדיון המסטאיה של ולנסߙה על מנת להוות מפגש ניטרלי בין 2 הקבוצות.

יום שישי 04 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
 ולנסיה הייתהĠמאוכזבת בעקבות ההדחה מהתואר היחיד ששחקני הקבוצה יכלו להשיג אך נכון לעכשיו נראה שהאכזבה כבר לא אכזבה בעקבות שהגמר של הגביע בין ברצלונה לריאל מדריד ייערך במגרשם הביתי.

בשנים האחרונות, משחקי הגמר נערכו בסנטיאגו ברנבארו. אך הפעם מכיוון שריאל מדריۓ העפילה לגמר ועל מנת לשמור על ניטרליות בין הקבוצות, גם נשיא ברצלונה וגם נשיאה של ריאל מדריד הביעו תמיכה בהערכת משחק הגמר באצטיון המאסטיה.

מאמן בארסה, פפ גאורדיולה, הבהיר שכמו בכל משחקי הגביע גם במשחק הגמר, השוער השני פינטו יעמוד בין הקורות שכ۟ קיימת הערכה גדולה לשוער שנמצא בכושר מצויין, בגמר של שנת 2009 היה זה פינטו שעמד בין הקורות ובזכות פנדל שעצר ברצלונה זכתה בגביע.

למשחק הגמר כל קבוצה צפוייה לקבל כ-18,500 כרטסים כשמחירים יהיה בין 40 ל-140 יורו,
אצטדיונים נוספים שהיו מועמדים לארח את משחק הגמר אך נפסלו היו האצטדיון של אתלטיקו מדריד שנפסל בעקבות החלטת כוחות הביטחון, ואצטדיונה של סביליה שנפסל בעקבות המרחק מברצלונה והרמה של המלונות.

בשבת ברצלונה תארח את אתלטיקו מדריד כאשר ניצחון נוסף ישבור את שיא הניצחונות של ברצלוߠה בליגה שאותה היא הישוותה במחזור האחרון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4