דייויד בלאט עשוי לעזוב את נבחרת רוסיה

בלעדי: קברניטי הכדורסל הרוסי, מאוכזבים מהופעתה של הנבחרת במונדובאסקט ועשויים לשלוח הביתה את מאמן מכבי ת"א. גורם המעורה בכדורסל הרוסי: "בלאט מאמן מצויין, אך יש תחושה של מיצוי"

יום שני 30 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
דייויד בלאט, מאמנה של מכבי ת"א ונבחרת רוסיה, עשוי להיות מפוטר מתפקידו לנוכח חוסר שביעות הרצון של קברניטי הענף ונציגי הנבחרת בשנים האחרונות.

 ברוסיה רוצים מבלאט כרטיס לרבע גמר המונדובאסקט, אחרת ישלחו אותו הביתה והוא יייאלץ לוותר על משכורת של 250 אלף יורו בשנה, כשעיקר העבודה מתרכזת בקיץ. רוסיה של בלאט התייצבה למונדובאסקט בלי הכוכבים הגדולים, ובראשם אנדריי קירילנקו מיוטה וג'יי אר הולדן, המתאזרח מצסק"א שהעניק לרוסיה זכייה באליפות אירופה בכדורסל לפני שנתיים.  

ללא שני הכוכבים הגדולים שלה וכשהיא מתבססת על כוכבים מקומיים מהליגה הרוסית, רוסיה פתחה דווקא טוב את המונדובאסקט עם ניצחון 66:75 על פורטו ריקו של ארויו. אתמול (ראשון) נוצחה הנבחרת הרוסית 65:56 ע"י טורקיה המארחת.

גורם המעורה היטב בכדורסל הרוסי, סיפר הבוקר ל-TELESPORT: "יש ברוסיה תחושה של מיצוי מבלאט, הוא מאמן מצויין שהביא להם את אליפות אירופה אבל ברוסיה רוצים פנים חדשות וקשה לי לראות את דייויד ממשיך אחרי האליפות הזו. הוא יצטרך להיות סופר מפתיע בשביל להישאר" 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק