סלע: אני יכול לנצח כל אחד

הטניסאי הצעיר של ישראל דיבר במסיבת העיתונאים של איגוד הטניס לקראת משחק הדיוויס מול לוכסמבורג והוסיף: חוץ מאת 20 הטובים בעולם. היו"ר אסף חפץ: הטניס במגמת שיפור. נועם אוקון: אפשר לנצח

יום שני 05 פברואר 2007
אורן קורנפלד
נבחרת הדיוויס של ישראל ערכה היום מסיבת עיתונאים במלון "דניאל" בהרצליה לקראת המפגש מול לוכסמבורג שיחל ביום שישי. 

באירוע השתתפו כל שחקני סגל הנבחרת, יו"ר האיגוד, אסף חפץ, ואחרים. 

חפץ אמר: "הטניס נמצא בתנופה. באליפות ישראל  היתה הצלחה בלתי רגילה. ראינו את ההתקדמות של שחר פאר ודודי סלע באוסטרליה ואני מקווה שנראה נבחרת מנצחת גם בסוף השבוע".

כדי למלא את האצטדיון ברמת השרון חולקו כאלף כרטיסים לתושבי הפריפריה. אגב, כשנשאלו ראשי האיגוד  מה יעלה בגורל המשחקים באם יהיה גשם בסוף השבוע הובהר כי במקרה של סופה  המשחקים יועברו לבאר שבע.

קפטן הנבחרת, אייל רן: "התחלנו להתאמן ביום ראשון ואנו משתדלים להכין את הנבחרת כדי שהשחקנים יגיעו בכושר הכי טוב".

אנדי רם שיחבור ליוני ארליך במשחק הזוגות אמר: "פתחנו את השנה לא טוב. יוני פתח את השנה עם פציעה, אבל אנו השתפרנו. אנו מאמינים בעצמנו ואנו מאמינים שניתן הופעה מכובדת".

ארליך
הוסיף: מול בריטניה לפני שנתיים עלינו פייבוריטים ולא ניצחנו. יש לנו הפסדים כואבים ויש הצלחות יפות. למדנו הרבה ממה שהיה אז".

דודי סלע שכיכב באליפות אוסטרליה:  "אני אוהב לשחק עם קהל גדול ומקווה שנוכל לעשות מה שצריך כדי לנצח. יש לי יותר ביטחון אחרי אוסטרליה. עכשיו אני מאמין שאני יכול לנצח כל שחקן בעולם, חוץ מעשרים הראשונים".

נועם אוקון שהפך לקלף הבטוח במשחקי הדיוויס של ישראל ופגש בעבר כבר פעמיים את ג'ים מולר (הטנסאי הבכיר של לוכסמבורג): "הפסדתי מולו פעמיים אבל השתפרתי מאז המון. בדיוויס בארץ אני מעלה את הרמה שלי פי כמה וכמה. בעזרת הקהל ועם נחישות יהיה אפשר לנצח אותו כי הוא לא בשיא הכושר שלו".

דירוג: אוקון ירד מקום אחד

בדירוג ה-ATP שהתפרסם היום ירד המחבט הבכיר של ישראל, נועם אוקון שלב אחד למקום ה-169. אנדי רם ויוני ארליך שמרו על המקום ה-13.

אלוף ישראל, דודי סלע שמר על מקומו והוא נמצא במקום ה-173. הראל לוי התקדם מקום אחד למקום ה-323. דקל ולצר התקדם שני מקומות (466), עמית ויינטרוב שלושה מקומות (555) ועמית ענבר ארבעה מקומות (573).

בטופ-10 של הדירוג העולמי אין שינויים קיצוניים כאשר רוז'ה פדרר מוביל בבטחה את הדירוג, רפאל נדאל עדיין במקום השני וניקולאי דוידנקו שלישי. יתר העשירייה: 4. אנדי רודיק. 5. פרננדו גונזאלס. 6. ג'יימס בלייק. 7. טומי רוברדו. 8. איבן ליוביצ'יץ'. 9. מריו אניצ'יץ' (התקדמות של שלב אחד). 10. תומי האס (ירידה של שלב אחד).

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק