חאבייר מסצ'ראנו חתם בברצלונה

קשר נבחרת ארגנטינה השלים את הבדיקות הרפואיות והוצג בטקס חגיגי באצטדיון הקאמפ-נואו כשחקן הרכש השלישי של ברצלונה, לאחר רכישות דויד וייה ואדריאנו. הארגנטינאי חתם ל-4 השנים הקרובות

יום שני 30 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
שמו של חאבייר מסצ'ראנו, קשרה של נבחרת ארגנטינה, נקשר לברצלונה רבות בשנתיים האחרונות, אז היה שחקן ליברפול האנגלית. אולם הערב (שני) ניתן לומר רשמית כי הוא ביצע את המעבר עליו חלם כ"כ הרבה זמן.

ביום שישי האחרון הודיעו שתי הקבוצות באתרי האינטרנט שלהם באופן רשמי על סיכומה של העסקה לה ציפה השחקן זמן רב, והיום השלים הקשר את הבדיקות הרפואיות וסגר את כל פרטי המעבר. מסצ'ארנו חתם על החוזה בקטאלוניה והוצג  בטקס חגיגי באצטדיון הקאמפ-נואו רשמית כשחקן האלופה הספרדית. מסצ'ראנו ילבש העונה את חולצה מספר 14.

ברצלונה תשלם לליברפול עבור מעברו של הארגנטינאי סכום המוערך בכ-21 מיליון יורו, סכום אותו עשויה ליברפול להשקיע על רכישת חלוץ. כזכור, בליברפול כבר הנחיתו מחליף לחבייאר מסצ'ראנו, כריסטיאן פולסן. מסצ'ראנו חתם בקטאלוניה על חוזה לארבע השנים הקרובות.

קפטן נבחרת ארגנטינה החל את הקריירה האירופאית שלו בווסטהאם ובשנת 2007 הצטרף לליברפול. עסקת העברתו של הקשר בן ה-26 תיהיה הרכש השלישי של ברצלונה הקיץ, אחרי דויד וייה מולנסיה ואדריאנו מסביליה.  

צילום: Getty Images

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק