ברוכים הבאים ללאומית

עירוני ג'ת אלאהלי ואחווה עראבה פתחו את העונה באיחור קל וערכו את משחקי הבכורה. ג'ת הפסידה לראש"לצ 1:2, עראבה הובסה 0:6 ברעננה. נצרת עלית ניצחה את מכבי בת ים 0:1 ואחי נצרת ולוד נפרדו בתיקו 1:1

יום שני 30 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 המחזור השני בליגה הלאומית הושלם הערב, ולמילה הושלם ישנה משמעות גדולה מבשבוע שעבר לאחר שקבוצות עירוני ג'ת אלאהאלי ואחווה עראבה הסדירו את הערבויות הדרושות בבקרה התקציבית ופתחו את העונה בליגה הלאומית עם משחקי הבכורה שלהן.

עירוני ג'ת אלאהאלי, העולה החדשה לליגה הלאומית, רשמה במשחקה הראשון העונה הפסד לקבוצת עירוני ראשון-לציון, 1:2. האורחים מג'ת הדהימו ועלו ליתרון ראשון בדקה ה-63 משערו של ניר כהן, אולם המקומיים השיגו מהפך בתוך 10 דקות והשיגו ניצחון ליגה ראשון העונה. את השערים כבשו ליאור ברטקובסקי בדקה ה-68 וגיא משפתי בדקה ה-73.

במשחקים נוספים שנערכו הערב בליגה הלאומית, קבוצה נוספת רשמה ניצחון ראשון העונה והיא הפועל נצרת עלית. גם שם המחצית הראשונה הסתיימה בתיקו 0:0, אולם את הקרח שבר יהודה זנו בדקה ה-60 עם שער הניצחון. 

עוד לפני משחקים אלו, בשעה 17:00 נערך המשחק הראשון של הערב בו נפרדו אחי נצרת ובני לוד בתיקו 1:1. טל מאיר העלה את לוד ליתרון חוץ בדקה ה-88 אולם בתוך תוספת הזמן של המשחק השווה אמג'אד סולימאן לנצרת. אברטון (40) הורחק במדי לוד ואלירן חודדה (45) הורחק בנצרת.

את מחזור המשחקים השני נעל המשחק של אחווה עראבה, שאולי הייתה מעדיפה כעת להמשיך לשבת בבית אחרי שהובסה 0:6 בחוץ מול הפועל רעננה. עד ההפסקה כבשו לרעננה גבריאל לימה בדקה ה-20, רז כהן בדקה ה-35 ולימה הוסיף את השני שלו בתוספת הזמן של המחצית הראשונה. במחצית השנייה השלים רז כן שלושער (48, 60) וויקי זנזורי כבש את השישי בדקה ה-78.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק