ליאור אליהו חזר למכבי תל אביב

עכשיו זה רשמי: הפורווד השיג את השחרור המיוחל מקאחה לבוראל, וחתום על חוזה ל-5 עונות בשורות הצהובים. אליהו: "אין מאושר ממני"

יום שלישי 31 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
ליאור אליהו שוב ילבש צהוב. הערב (שלישי) חתם הפורוורד על חוזה ל-5 שנים בשורותיה של מכבי תל אביב, זאת אחרי שהגיע לסיכום מול קאחה לבוראל על שחרורו בתום מו"מ עיקש. השחקן יצטרף לאימוני הקבוצה בשבוע הבא.

ליאור אליהו אמר הערב ל-TELESPORT: "אני שמח מאוד לחזור הביתה. המטרה במכבי היא להגיע לפיינל-פור, ואני מאמין שנוכל לעשות את זה. אין מאושר ממני".  

לאתר הרשמי של המועדון נמסר: "הנהלת הקבוצה מברכת על חזרתו של ליאור, ומאמן הקבוצה והצוות בירכו על המוגמר והביעו את סיפוקם על הצטרפותו של ליאור"

אליהו הודה לקאחה לבורל על התנהגותה האצילית כלפיו, הדגיש את הניסיון הרב שרכש במהלך העונה האחרונה בספרד והבהיר כי תמיד ראה במכבי את הבית החם שבו ירצה להמשיך את הקריירה שלו. ליאור הביע את שמחתו הרבה על כך שהוא שב לשחק עם חבריו במכבי..

בתוך כך, שחקניה הזרים של מכבי ת"א ג'ף פוט, צ'אק אידסון, ריצ'רד הנדריקס ודורון פרקינס, עברו הבוקר בהצלחה את הבדיקות רפואיות, ויפתחו, יחד עם שאר חבריהם לקבוצה, את האימונים מחר.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק