בן סהר עשוי לפתוח מחר

דרור קשטן יתרגל באימון המסכם את חלוץ צ'לסי ב-11 הפותחים למשחק נגד אוקראינה ביום רביעי. המאמן על סהר במסיבת העיתונאים: כשרונות כאלה לא עוצרים

יום שלישי 06 פברואר 2007
אשר גולדברג

מאמן נבחרת ישראל, דרור קשטן, שוקל לפתוח עם בן סהר, במשחק הידידות מחר נגד אוקראינה.

קשטן יבחן הערב באימון המסכם את האפשרות להציב את חלוץ צ'לסי ב-11 של הנבחרת. המאמן יתרגל את בן סהר או פיני בלילי כחלוצים.

באוקטובר 1962 עשה מאמן נבחרת ישראל דאז, גיולה מנדי, מהלך שזכה לכותרות ענק כשהעלה בהרכב במשחק הידידות נגד אתיופיה את הקשר בן ה-18, דרור קשטן.

לקשטן זו היתה הופעה בינלאומית עוד בטרם שיחק במדי הקבוצה הבוגרת של הפועל פ"ת. 

קשטן: כשרונות כאלה לא עוצרים

נבחרת ישראל פתחה אמש את הכנותיה באיצטדיון ר"ג למשחק הידידותי ביום רביעי מול הנבחרת המקבילה של אוקראינה.

המאמן, דרור קשטן, הבהיר בתחילת מסיבת העיתונאים: "אני לא עוסק בנבחרת הצעירה, אני לא רוצה להתייחס לשאלות. תתייחסו אך ורק לשחקנים הנמצאים כאן ולשאלות הקשורות לאוקראינה".

קשטן התייחס כמובן לשאלות הרבות בנושא בן סהר: "תנו לבן סהר להתקדם. הוא כישרון והוא הולך בדרכם של אורי מלמיליאן, יוסי בניון, איל ברקוביץ' וחיים רביבו, כי כשרונות כאלה מאמנים לא עוצרים. 

"אני יודע שגם בצ'לסי נתנו הוראה לבן סהר להפסיק עם הראיונות הרבים ולהתרכז בכדורגל, וכך גם כאן, תנו לו לדבר על כר הדשא".

המאמן הלאומי התייחס גם לטוטו תמוז שהבקיע אתמול צמד בניצחון הענק של בית"ר ירושלים 0:3 על מכבי חיפה: "הייתי רוצה לראות אותו בנבחרת, שוחחתי עם אימו וגם ראשי ההתאחדות לכדורגל עשו כך, אבל אני מבין שזה תהליך אסטרטגי, והוא ממתין להחלטת בג"צ. אני לא יכול לחייב את תמוז לפעול אחרת. היום הוא עם היכולת הטובה ביותר מבין החלוצים".

קשטן סיפר כי במשחק נגד אוקראינה הוא מתכוון לבחור ולבחון רעיון מקצועי מסויים בהרכב, ורק לאחר המשחק הוא יחליט אם הדבר מתאים למשחק הרשמי מול אנגליה. 

קשטן הוסיף: "רוברטו קולאוטי ועידן טל שלא יכולים לשחק נגד אנגליה וכמובן לא בסגל הנוכחי יחזרו להתאמן ויהיו בסגל נגד אסטוניה". 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק