אלרואי כהן חתם. סיכום לגבי דמארי

בעלי הפועל ת"א ממשיכים להתחמש. אלי טביב הסכים לרכוש 50 אחוז מכרטיס השחקן של עומר דמארי תמורת 1.5 מיליון יורו. העיסקה מחכה לאۙשורו של מוני הראל. אלרואי כהן חתם על חוזהו בהפועל ל-4.5 שנים

יום שלישי 08 פברואר 2011
שלמה חסיד

 הפועל ת"א הדאבילסטית, ממשיכה במסע החימוש שלה ואת היום האחרון של מועד ההעברות היא ניצלה כדי לנסות ולרכוש שחקן שלישי בתוך פרק זמן קצר. אחרי חתימתם של אלרואי כהן מהפועל קߨית שמונה ושל הבלם הסלובקי פצ'אלקי, סיכם אלי טביב, אחד הבעלים, היום של הפועל ת"א על עיסקה לצירופו של עומר דמארי, חלוצה המצטיין של מכבי פ"ת.

טביב, שמחזיק ב-50 אחוז מהפועל ת"א סיכם היום עם עמוס לוזון על רכישת 50% מכרטיס השחקן של דӞארי, תמורת סכום של 1.5 מיליון יורו. העיסקה מחכה לאישורו של הבעלים השני, מוני הראל, שספק אם יסכים לה.

דמארי, נחשב לחלוץ מוכשר מאוד ובעונה שעברה כבש 10 שערי ליגה במדי מכבי פ"ת. דמארי, זומן העונה לראשונה לסגל הנבחרת וכיכב במשחק הידידות מול ېיסלנד, בו הוא כבש צמד ובישל שער נוסף. דמארי, אם יגיע להפועל ת"א, יהיה זה כמחליפו של איתי שכטר הפצוע שסיים את העונה.

מי שלא יצטרף לדאבליסטית הוא הקשר/חלוץ אנטון קרמאר, שהרשים  במשחק אימון שנערך במיוחד עבורו מול קבוצת הנוער, אך בינו לבין המועדון התגלו פערים כספיים

שי רביבו שעזב את מ.ס אשדוד, חתם בהפועל תל אביב לשנה וחצי.

אלרואי כהן חתם ל-4.5 שנים

אלרואי כהן, השחקן הצעיר והמבטיח של עירוני קריית שמונה, חתם היום באופן רשמי Ӣל חוזהו בהפועל ת"א ל-4.5 השנים הקרובות. זאת אחרי שכבר אתמול כל תנאיו בקבוצה כבר סוכמו.

אחרי שמכבי תל אביב שרצתה בשחקן הצעיר, לקחה צעד אחורה מסיבה לא ברורה, נכנסה הפועל תל אביב חזק לעניינים, ובמו"מ מזורז בין משה הראל מהפועל תל אביב&nɢsp;לאיזי שרצקי מקריית שמונה הושגו הסכמות על מעברו המיידי של השחקן לתל אביב.

על פי הסיכום הראשוני תעביר הפועל תל אביב סכום של 800 אלף יורו לקרית שמונה. כמו כן שרצקי יזכה ל-20 אחוז ממכירה עתידית של איתי שכטר לאירופה. טביב סירב להכליל את שכӘר בעיסקה, וקרית שמונה תקבל סכום כספי נוסף.

כהן כבש העונה שבעה שערים ובישל ששה נוספים. הוא זומן לסגל נבחרת ישראל למשחקים מול קרואטיה ויוון, אולם המאמן לואיס פרננדס העדיף שלא להציב אותו כקשר, אלא כמגן ימני (מול קרואטיה)  ושמאלי (מול יוון כמחליף).

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק