אופא להתאחדות: אביחי ידין מושעה

פאדית ענק נמנענה. בהתאחדות לכדורגל הופתעו לקבל פקס שבישר להם כי אביחי ידין מושעה בשל צהובים ולא יעמוד לרשותו של פרננדס במשחק מול מלטה. גילי ורמוט לא תורגל בהרכב הפותח באימון המסכם לקראת מלטה. רפאלוב וזהבי כן. בונדר מגן ימני

יום חמישי 02 ספטמבר 2010
אסף בילגורי
נבחרת ישראל תפתח ביום חמישי בערב (21:15) את הופעותיה בקמפיין מוקדמות יורו 2012 עם משחק שעל הנייר אמור להיות הקל ביותר, מול מלטה החלשה באיצטדיון ר"ג.

בהתאחדות לכדורגל הופתעו לקבל הבוקר פקס מאופ"א, שבישר להם כי אביחי ידין מהפועל ת"א, מושעה ולא יכול לשחק מול מלטה. ידין, שבכל מקרה לא היה מתוכנן להרכב הפותח לא יעמוד לרשותו של פרננדס, שמעדיף את אלמוג כהן ובירם כיאל בקישור האחורי. אם ידין היה משותף במשחק, אפילו לשנייה אחת, הייתה ישראל סופגת הפסד טכני.

הנבחרת ערכה אימון מסכם בנוכחותו של אברהם גרנט מאמנה של ווסטהאם. פרננדס הפתיע מאוד כשלא תירגל בהרכב הפותח את גילי ורמוט, השחקן הישראלי שנמצא בכושר הטוב ביותר. ערן זהבי וליאור רפאלוב, שלא פותח ב-11 של מכבי חיפה, דווקא תורגלו בהרכב כמו גם דני בונדר, המגן המחליף של עומרי קנדה בהפועל ת"א.

הקשר תמיר כהן תורגל כבלם, כמו גם טל בן חיים, שממעט לקבל דקות משחק אצל גרנט בווסטהאם. אלמוג כהן ובירם כיאל תורגלו בקישור לצידו של הקפטן יוסי בניון. בן סהר יפתח כחלוץ יחיד.

 נבחרת ישראל ערכה מוקדם יותר מסיבת עיתונאים. לואיס פרננדס, פתח בדברים ואמר: "כל מי שעוקב אחרי הכדורגל יודע שמלטה התקדמה מאוד. פעם כל הקבוצות היו מביסות את לוקסמבורג, היום נבחרות מנצחות אותה 0:1 בקושי. מי שחושב שהמשחק יהיה קל טועה. ראיתי את מלטה פעמיים, באחד המשחקים הם הפסידו לגרמניה בקושי 3:0".

"אני מקווה שכולם יילכו לאיצטדיון ר"ג, לא משנה את מי הם אוהדים את בית"ר, הפועל או מכבי. כשהפועל עולה לליגת האלופות אני שמח ואני רוצה גם שאוהדי הקבוצות יהיה מאחורי הנבחרת". 

פרננדס, אמר כי הוא סגור על ה-11 שייפתחו מול מלטה אבל מתגונן מעכשיו: "אנחנו מתאמנים עם הרבה שחקנים ורק מאוחר יותר אודיע מי ה-11 שיפתחו בהרכב. מי שזה לא יהיה, אני עומד מאחורי ההרכב שלי. לא בטוח שה-11 שיפתחו מול מלטה, יפתחו גם מול גיאורגיה. בכל מקרה אני מאמין בשחקנים שלי".

אחרי המשחק מול מלטה, תצא ישראל למשחק חוץ לא פשוט כלל מול גיאורגיה, נבחרת שהתחזקה בשנים האחרונות ומאוד קשה לנצח אותה במגרש הביתי שלה.

הרכב משוער:
דודו אוואט; דני בונדר, טל בן חיים, תמיר כהן, דדי בן דיין; אלמוג כהן, בירם כיאל, יוסי בניון, ליאור רפאלוב, ערן זהבי; בן סהר.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק